2733
2734
عنوان

طرز تهیه ماکارونی ؟

383 بازدید | 26 پست

بلدما میخوام ببینم  شما چطور درست میکنین خوش رنگ میشه ؟

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

رب 

من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ماکارونی رو باید مواد گوشت و رب رو آبدار بگیری به جز اون روغنش هم اندازه باشه 

اگه خشک باشه اصلا خوب نمیشه 

فلفل دلمه و آویشن و ی حبه سیر هم خوشمزه میکنه

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
رب 

😐میدونم اینو . منم خیلی رب میزنم اونجور ک میخام قرمز نمیشه.

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

آب ک جوش اومد بهش دوقاشق روغن یک قاشق زرد چوبه و نمک اضافه میکنیم ماکارونی رو میندازیم تو آب تا وقتی که یه رگش موند آب کش میکنم با آب سرد بعدم ک موادو روش میریزم هم میزنم قاطی ک شد میزارم دم بکشه 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
😐میدونم اینو . منم خیلی رب میزنم اونجور ک میخام قرمز نمیشه.

زرد چوبه

من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

گوشت چرخکرده رو توی روغن تفت میدم بعد سیب زمینی هم تفت میدم بعد ی پیاز خرد میکنم سرخ میکنم رب میزنم و اونم سرخ میکنم تا خامی رب گرفته شه بعد گوشت و سیب زمینی رو میریزم و یکم آب و نمک و زردچوبه میزنم میزارم یکم با هم بپزه ماکارونی هم ابکش میکنم( قبل از آبکش کردن یکم زردچوبه میریزم داخل آب که رنگش خوب بشه ) بعد هم لایه لایه ماکارونی و مواد میریزم و میزارم دم بکشه 

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨hope_kids_art صفحه‌ هنری من در اینستاگرام (تابلو و اکسسوری اتاق کودک)
ماکارونی رو باید مواد گوشت و رب رو آبدار بگیری به جز اون روغنش هم اندازه باشه  اگه خشک باشه اص ...

چرا حس کردم دست پختت خیلی خوبه

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
2706