2733
2734
عنوان

فیلر زاویه فک

54 بازدید | 10 پست

سلام دوستان خوبین 

من فیلر زاویه فک زدم 

الان خیلی سفته اون قسمت ک دندان  میزاریم رو هم.   لمس کنید

من اونجا رو فیلر زده.  خیلی. سفت و  برجسته انگار توده ای 

میشه بگین بد چند روز رفع میشه

چند سیسی زدی هزینش چقد شد میش عکس قبل و بعد بزاری

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2731
من زاویه فک نزدم ولی گونه دو روزه سفتیش رفت البته باید ماساژ بدی فکر کنم با دکترت صحبت کن چرا زاویه ...

م مشکلم جیز دیگه بود ایشون پیشنهاد زاویه فک دادن ب نظرم با قبل هیچ فرقی نکردم جز اون.  سفتی 

دو رزوه  اصلا تغییر نکردم.  ۴ سی سی

اصلا ای واای 

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
م مشکلم جیز دیگه بود ایشون پیشنهاد زاویه فک دادن ب نظرم با قبل هیچ فرقی نکردم جز اون.  سفتی&nbs ...

چی بود مشکلتون