2733
2734

سودش زیاد نیست 

سه ماهس

وای خوب ما میگیریم بیشتر از سه ماهم طول میکشه🤣🤦‍♀️🤦‍♀️

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2731
۱میزاری یک هم اون میده بهت میشه ۲خرج مکنی ده روزوقت داری خرج کنی 

من الان بخابم از نصفش استفاده کنم یعنی ۵۰۰ تومن باید خودم ۵۰۰ دیگه بزارم که یک تومن تسویه کنم 

من از چند نفر پرسیدم گفت چهار ماهه

ن درستش سه ماهست 

ولی گفتم واسه ما بیشترم میشه حتی ۵.۶ ماه 

فقط یه نوع بدهی بانکی محسوب میشه و دائم پیام برات میاد کار دیگ نمیکنن 

کم کم اعتبارت میره بالا و بیشتر میتونی بگیری ولی باید خوش حساب باشی و سر موقع پرداخت کنی 

واسه استفادشم یا باید کارتشو داشته باشی استفاده کنی 

یا خرید اینترنتی شوهرم وقتی کارتش نرسیده بود با حسابش کیف پول دیج.ی کالارو شارژ میکرد بعدم از تو کیف پول انتقال میداد حساب خودش (اینم ی ترفند)

دیگ مورد بعدی اینکه وقتی ی تومنو میریزن ب حسابت اون پول بلوکه شده هست 

و باید خودت یه تومن بریزی ب همون حساب ویپادت تا اون یه تومن ازادشه بعد میتونی از هردوتا استفاده کنی

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
عذر میخام وام یک میلیونی هم میشه قسطیش کرد سه ماهه مثلا یا ن

اره گلم میشه 

2706