2733
2734
عنوان

من حساسم یا نه

44 بازدید | 6 پست

من کلن اهل رفت وامد نیستم.هفته ای یک بار یه ساعت میرم خونه مادرشوهرم..ولی شوهرم میگه محل نمیذاری وچشم ورو میکنی..صد بار گفتم چه حرف مشترکی با اونها دارم.غیر احترام چی از من دیدن...بارها شوهرم به خانوادم توهین کرده..من کارمندم از محل کارم دوبار مهمانسرا گرفتم خانوادش را بردیم مسافرت یه تشکر نکرد ونکردن..خواهرشوهرام هرسه خانه دارن دیپلمم هم ندرن..من داداش نداشتم به خاطر همین پدرم مارا مستقل بار اورده..دانشگاه رفتم راه دور..اهل مطالعه ام..سواد واطلاعات عمومیم خوبه...کلن روابط اجتماعیم خوبه..شوهرم به خاطر اینکه خواهراش به جایی نرسیدن وغصشون نشه جلو اونها منو میکوبه..تحقیر میکنه..بار اخرم گفت من بی صاحاب بودم که میرفتم راه دور دانشگاه..من هرگز بی احترامی نکردم حتی وقتی فحشم میده..تک تک کارهاش تو دلمه..حتی معذرت خواهی نکرده...لان عقد خواهرشه ونمیخام برم...به نظرتون حق دارم؟؟؟؟

برای ازدواج خوب همه جوان ها.واسه ازدواج خواهرم..یه صلوات مهمونم کن..اجرتون با شهدا

شوهرت ادب و احترام نداره و جلو اونا خوردت کرده مثلا عروسی نری چی عوض میشه اون ارزش تورو اورده پایین که خواهرش احساس کمبود نکنن و حس کنن بالان 

بنظرم رو اخلاق شوهرت کار کنی خیلی بهتره 

2731
شوهرت ادب و احترام نداره و جلو اونا خوردت کرده مثلا عروسی نری چی عوض میشه اون ارزش تورو اورده پایین ...

حداقل میفهمه وقتی احترام نذاره احترام نمیبینه..وقتی ابروی من را جلو اونها برده..بهتره ابروش جلو خانواده داماد بره تا بفهمه یه من ماست چقدر کره داره

برای ازدواج خوب همه جوان ها.واسه ازدواج خواهرم..یه صلوات مهمونم کن..اجرتون با شهدا
پس چجور تلافی کنم؟؟

به نظر من که اصلا نمیشه با مردا کل انداخت دور از جون خوردت می کنه، بعد این مسئله حساسیه همشون روت حساس میشن بحث میشه دلخوری میشه اونام تلافی می کنن، شما که نمی خوای جدا شی مدام چشم تو چشمشونی هیچ وقت یادشون نمیره