2733
2739

منظورم نامزد و.. هستش نه رل‌ و...

خیلی سخته پذیرفتن گذشته اش مثلا قبل از تو دستای یکی دیگه رو گرفته بهش محبت کرده حس خوبی بهش داشته بغلش کرده تایمی رو قلبشو به اون داده اصلا خیلی مزخرفه میدونم گذشته اش تا حدودی ربطی ندارع به آدم ولی شایدم بخاطر اینه من خودم اصلا رل‌ نداشتم یعنی نخواستم وارد همچین روابط پوچی بشم و هرگز نزاشتم کسی نگام کنه چه برسه دست بزنه آدم واقعا اذیت میشه الان پسر خوب هم خیلی کم شده البته من کسی الان تو زندگیم نیست کلی گفتم این موضوعو درکل خیلی حس مزخرفیه واسه من

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

ببین اینا انتخاب شخصی آدماست. چون تو گذشته ای نداشتی نمیتونی توقع داشته باشی طرفت هم گذشته نداشته باشه. زمانی که به این فکرکنی که هرکدوم حق انتخاب داشتید که چطور زندگی کنید و تحمیل و اجباری نبوده که مثلا شما پارتنر نداشته باشی. این قضیه برات دیگه سخت نیست.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای ادم بالغ اصلا سخت نیست. شوهر من دوستدختر داشته و اصلا و ابدا برام مهم نیست.اگه اون خوب بود براش ...

درسته گلم 

شما خودت دوست‌پسر داشتی؟

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2731

استاترمنم موافقم باهات

برامنم سخته دقیقااون فکرامیادسراغم

خداروشکرشوهرم قبل من باکسی نبوده

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
ببین اینا انتخاب شخصی آدماست. چون تو گذشته ای نداشتی نمیتونی توقع داشته باشی طرفت هم گذشته نداشته با ...

بله درسته ولی خب مگه نمیکنم هم کفو از هر لحاظ 

من خودمم میگم مهم اینه بعداز متاهلی اون مسیر مجردیشو کنار بزارع و متعهد باشه ولی بازم حس میکنم اینجور آدما کنار نمیزارن به روزی ادامه میدن

استاترمنم موافقم باهات برامنم سخته دقیقااون فکرامیادسراغم خداروشکرشوهرم قبل من باکسی نبوده

خیلی خوبه

2740
بله درسته ولی خب مگه نمیکنم هم کفو از هر لحاظ  من خودمم میگم مهم اینه بعداز متاهلی اون مسیر مج ...

دیگه واقعا الان کسی رو فکر نکنم پیدا کنی که کسی رو توی گذشته اش نداشته باشه. بهتره روی معیار های مهم تری تمرکز کنی. 

و عدم تعهد بعد از ازدواج خیلی پیچیده تر از این صحبتیه که شما میکنی. دوست دختر داشتن قبل از ازدواج به طور کلیربطی به عدم تعهد نداره.

سخته درک میکنم 

من این حرفو قبول ندارم که گذشته ربطی به بعد نداره 

بعضی گذشته ها هستن رو اینده هم تاثیر میزارن 

نمونه هاشو داشتیم که ارتباطی که فکر میکردند تموم شده 

یا دوباره جرقه زده و شعله ور شده 

یا مثلا بعد 9سال زندگی دوستم دوباره شوهرش یادش فیل هندوستون قبلی کرد و رفت با اون دوست دختر قبلیش دل دوستم شکست 

تازه اون خانمه هم متاهل بود 

یا دخترخالم ک میگفت شوهرم گفته هروقت باهات رابطه دارم دلم یاد دوست دخترم میفته و این حرفش اونو نابود کرده بود

لطفا لایک نکنید ممنونم .
دیگه واقعا الان کسی رو فکر نکنم پیدا کنی که کسی رو توی گذشته اش نداشته باشه. بهتره روی معیار های مهم ...

دوست داشتن دختر ساده ربطی به تعهد نداره 

اما روابط عمقی و خلاف شرع ربطی به ذات مرد داره و ممکنه بعدنم همون تعهد رو زیر سوال ببره

لطفا لایک نکنید ممنونم .
دوست داشتن دختر ساده ربطی به تعهد نداره  اما روابط عمقی و خلاف شرع ربطی به ذات مرد داره و ممکن ...

شرعیات بحثیه که ارتباط با عقاید هر فرد داره. چیزی که شما میگی بهش خلاف شرع برای یک عده ی دیگه میتونه کاملا عادی باشه. و فقط رضایت طرفین میتونه براشون مهم باشه. 

اما تعهد مربوط به اخلاقیاته. آدم بی تعهد مذهبی که زن صیغه ای داره و فکر میکنه روابطش شرعیه کم نیست.

شوهره من کاش قبلش داشت شاید باورت نشه یکی از معیارهای پنهانم بود بدم میومد از پسرایی که با هیچکس حرف نزدن ازش پرسیدم از همسرم سر بسته جواب داد یه چت تو گوشیش دیدم ماله قبلا خیالم راحت شد که داشته ولی واقعا هیچی بلد نبود هیچی خیلی سخت بود دوران نامزدی و اوایل ازدواج اصلا خوب نیس مرد هیچی بلد نباشه و خیلی بی تجربه باشه زیادی جلو خودشو بگیره عادت میکنه الان شوهرم از من نازش بیشتره هنوز نمیدونم چجوری توضیح بدم متوجه بشی بیرون از خونه دستمو هم نمی‌گرفت میگفت زشته مردم ببینن گاهی تحویلم نمی‌گرفت مهمونی جایی وقتی با دوستامون بیرون میرفتیم خیلی محلم نمیذاشت اصلا بلد نبود با من که هست چجوری رفتار کنه خیلی این قضیه اذیتم میکنه

شرعیات بحثیه که ارتباط با عقاید هر فرد داره. چیزی که شما میگی بهش خلاف شرع برای یک عده ی دیگه میتونه ...

دو طرف مثل هم باشن هم بعدا موجب شکشون میشه .

مگر خیلی دیگه بتونن بعد ازدواج اعتماد همو جلب کنن 

وگرنه فهمیدم یه زوجی بهم هردو خیانت میکنند و اجازه خیانا میدن بعد لزدواج و بازهم کنار هم خوبن .اینا دیگه زیادی اپن مایندند ولی به خودشون ربط داره

لطفا لایک نکنید ممنونم .
دو طرف مثل هم باشن هم بعدا موجب شکشون میشه . مگر خیلی دیگه بتونن بعد ازدواج اعتماد همو جلب کنن  ...

رابطه ی قبل از ازدواج انقدرا هم چیز ترسناکی نیست. کسی هم که همچین رابطه ای داره لزوما کسی نیست که بعد ازدواج بخواد روابط آزاد با دیگران داشته باشه. اون چیزی که شما میگی دیگه ته قضیه است.

شک و بی اعتمادی هم در حالت عادی برای آدم با روان سالم نیست.

2706