2733
2734

همه چی 

یه موقعی می‌رسیم خونه ولی هنوز حرفامون تموم نشده

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
2731

حرفففف شوهر من بیشتراز ۵ دقیقه مغزش ارور میزنه😂 بعد هرچی بگی نمیفهمه دوباره باید خلاصه اونارو تو۵ دقیقه بعدی بگم 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت

چ خوب خوش ب حالتون خونه سکوت و آرامش داره 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

همه چی از هر دری،مگه میشه حرفی نباشه اون از محل کارش من کارای روزم بچه ها فک و فامیل ،کجا رفتیم چکار کردیم چی خریدم ،والا دیشب تا ساعت دو داشتیم حرف میزدیم آخر وسط ش خوابش برد 

راستش ما حرف نمی زنیم،من فقط گوش میکنم

اونه که مدااااام حرف میزنه

بگو امروز کیو دیدم

بگو امروز چی شد

ی چیزی برات تعریف کنم شاخ دراری

ی خبری برات دارم در حد لالیگا

تعریف و تمجید از خودش و اینکه چقد تو کارش حرفه ایه و همه میشناسنشو و امروز ی کاری و که هیچکی نتونست درستش کنه آوردن پیشش  این درست کرده و.....

رفتم باشگاه این شد

سوار تاکسی شدم اون شد

و......

او در بر و ایام به کام است...
2706