2752
2734
عنوان

@niniyar1

163 بازدید | 30 پست

@niniyar_1   لطفا کاربریمو ازدسترس خارج کن یعنی کلا کاربریمولغوکن که همه تاپیک هاپاک شن مثل سابق اخه این چه قانونیه شمااوردین که فقط معلق میکنین چه فرقی میکنه اینجوری تاپیکاکاملامشخصه وشماره روبزنیم تاپیکاهست خیلی بده واقعا ممنون میشم ببندین کاربریمو

نه دیگه نی نی یارا بین کاربرا فرق نمیزارن که برای شما مثل سابق بشه ولی برای ما نه 

در حال دانلود⏳......      دوس داشتی بیا اینجا👇                                                    https://abzarek.ir/service-p/msg/1846292

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای همه ن فقط من قانون کاش مث سابق باشه

چرا مثلا

شما از اسمون افتادی 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
 اولا اشتباه تگ کردی نی نی یار رو الان نی نی یار 5 هست دوما پاک نمیشی عزیزم تعلیق هم بشی باز ...

ای بابا یبار نی نی یار ۳ یبار ۱ حالاشد ۵ پوووف مرسی عزیزم گفتی

نه دیگه نی نی یارا بین کاربرا فرق نمیزارن که برای شما مثل سابق بشه ولی برای ما نه 

سلام

نه فرق می گذارن.

یک مثال:

⬇️

پسری_در_آسایشگاه

تعلیق به روش قدیم: 1403/02/12

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2706