2733
2739
عنوان

مردا چرا عجیبن؟🤦🏼‍♀️😅

483 بازدید | 8 پست

شوهرم واسه روز دختر کیک گرفته بود بعد من یذره خوردم و سهم خودمو گزاشتم داخل یخچال ک‌بعدا بخورم ، صب بیدارشدم ک با شربت بخورم دیدم نیست فقط بشقابی ک‌زیرش بود داخل یخچال بود بعد بهش زنگ زدم گف فک کردم برا من برداشتی🤦🏼‍♀️اینجوری نبود قبلا یه لقمه میخورد سیر میشد الان اشتهاش باز شده 😂

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

بابا و داداش منم ماشالا جارو برقین 🙄🙄🙄 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا و داداش منم ماشالا جارو برقین 🙄🙄🙄 

تنشون سالم😁

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2731
بگو من الان دو نفرم رعایت کن یکم😂😂💔

قبلا تعارفم میزدم میگف اشتها ندارم الان هرچی دم دستش بیاد میخوره😂

خداروشکر ازبس همیشه همینو می خواستی ازخدا عروس قشنگم

اوایل ازدواج خیلی بدعادت بود من هرسه وعده باید سر پا غذا میپختم غذای ظهرم برا شام نمیخورد مگه خودم میخوردم و برا اون جدا یه چیز دیگه درست میکردم، سرجمع سه چارتا غذارو دوست داشت واقعا کلافه شده بودم همیشه هم کم میخورد من چارساعت مثلا سرپا قورمه سبزی درست میکردم اون مثلا نصف بشقاب میخورد یا چن قاشق میخورد میگف سیرشدم...ازوقتی باردارشدم چن روز بیحال بودم خودش مجبور بود غذادرست کنه از اون روز فهمید اشپزی سخته دم ب دیقه سرپاباشی دیگ نون و رب هم جلوش بزاری میخوره طفلی ،،،اشتهاشم باز شده یه دوکیلو چاق شده یساعت یبار میره جلو آینه برمیگرده یه چیزی تو یخچال برمیداره میخوره 😂

اوایل ازدواج خیلی بدعادت بود من هرسه وعده باید سر پا غذا میپختم غذای ظهرم برا شام نمیخورد مگه خودم م ...

بسلامتی عزیزم الهی هرسه تاتون سالم وتندرست باشیدو خیر همدیگرو ببینید ،،اره یادمه چقدر از بد غذا بودنش و کم خوردنش حرص میخوردی خود خدا گفته بعد از هر سختی آسایش هست خداروشکر که راحت شدی عزیزم 

2740
بسلامتی عزیزم الهی هرسه تاتون سالم وتندرست باشیدو خیر همدیگرو ببینید ،،اره یادمه چقدر از بد غذا بودن ...

ممنونم عزیزم انشاالله شماهم تنتون سالم باشه🙏🏼