2733
2734
عنوان

شوهرم میگه با خانوادم زندگی کنیم

499 بازدید | 47 پست

بهم میگه من تک پسرم ،

درسته قراره از این شهر بریم 

ولی اگه وضع مالیم خوبه بشه 

میارم پیش خودمون 

منم بهش گفتم پس خانواده منم میاری ..

اونم گفت باشه 

به نظرتون حق داشتم ناراحت بشم ؟

به من چه ربطی داره این تک پسره 

و باید ازشون مراقبت کنه 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

منم شوهرم تک پسره پیش ننشه بنظرر بدترین کاره  این قبول نکن.

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
منم شوهرم تک پسره پیش ننشه بنظرر بدترین کاره  این قبول نکن.

نمی‌خوام قبول کنم 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
2731
بگو آره بریز تو شکم این و اون اگ پول دار شدی ب فکر آیندت نباش وای از این خانواده ها وای که ب پسرشون ...

وای حرف دلمو گفتی 

یعنی نمی‌دونم این حجم از نفهمی تا کجا 

حق داری باید از اول بهت میگفت توام تصمیم میگرفتی نه الان

اره از اول قرار شد ارتباط محدود باشه 

نمی‌خوام قبول کنم 

من پیششونم بخدا خسته شدم ازسون بدم میاد دیگ . کاش ازدواج نمیکردم پیس خانواده شوهر .

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
زندگی با خانواده همسر خیلی سخته، من ازشون دورم یه شهر دیگه هستن ولی هر زمان با هم بودنمون بیشتر از چ ...

خب من ازدواج کردم مستقل باشم 

نه اینکه جور خانواده تو رو بکشم 

2706