2752
2734

هیچوقت تاریخ تولد و تاریخ اشنایی و جداییمون رو فراموش نمیکنم 

همیشه از چند روز قبل تو ذهنم میاد 

بعد دوسال با دوست صمیمیم دم خواستگاری بهم خیانت جنسی کرد با خیلی های دیگه هم بود

دروغ چرا گاهی دلم برا اوایل رابطمون تنگ میشه 

بعد از اون نتونستم دل به مردی بدم 

یه مدت از یکی خوشم امد خواستگارم بود اما فقط چون میگفتن ازدواج ازدواج منم پسر خوبی بود خوشم امد ازش ولی ارتباطی نداشتیم 

چرا فراموش نمیشه ؟؟

چرا تاریخ ها رو یادم نمیره؟

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 
2731
اوووو عشق واقعی🥲🥲🥲🥲 من با دوسه نفر دوس بودم چند سال اما یادم رفتن و از چشمام افتادن خیلی ام واب ...

من اولین مرد زندگیم بود 

اره واقعا عاشق‌ بودم 

الان حس خاصی ندارم 

اما متنفر هم نیستم 

خدا نکنه  واقعا شکستم  تنهایی بارش رو به دوش کشیدم هم دوستم و از دست دادم هم کسی که عاشق ...

بگردم واقعا شرایط خیلی سختی داشتی

بهت افتخارمیکنم بااین غم بزرگی که داری هنوزم قوی هستی سر پایی

ازخدامیخوام به قلبت ارامش بده و جوری تو زندگی باعث شه پیشرفت کنی که هردوشون حسرت بخورن که چرا ترو از دست دادن🥲

بگردم واقعا شرایط خیلی سختی داشتی بهت افتخارمیکنم بااین غم بزرگی که داری هنوزم  قوی هستی سر پا ...

دوستم عین خیالش نیست و بهم میگه امل 😂😂😂

ولی پسره گاها یادمه حسرت میخورد چرا کسی مث من که اهل خیانت نبودم و واقعا عاشق‌ش بودم رو از دست داده

دوستم عین خیالش نیست و بهم میگه امل 😂😂😂 ولی پسره گاها یادمه حسرت میخورد چرا کسی مث من که اهل خیا ...

به دشمنت نگو دوستم...

دوست دارم بگم اگه عاشق یکیه

توام مثل خودش با معشوقش وارد رابطه شو اگرم چیزی گفت بگو به خودت خواستم دیگه امل نباشم

ولی خوشبختانه تومثل اون هرزه بیشرف نیستی که بخوای زندگی یکیو نابودکنی

ولی شک نکن هم معشوقت هم رفیقت کارمای کاری کردن رو پس میدن فقط کافیه ی مدت طولانی صبرکنی اون‌وقت میبینی که چقدر زندگیشون داغون شده افتادن ب گوه خوردن 🥲

به دشمنت نگو دوستم... دوست دارم بگم اگه عاشق یکیه توام مثل خودش با معشوقش وارد رابطه شو اگرم چیزی ...

چند سالی میگذره از دوستم خبری ندارم 

اما دورا دور خبر معشوق سابق رو دارم شنیدم طلافروشی زده و اوضاع مالیش توپ شده با یکی رفته تو رابطه سالن داره و 5 سالی ازش بزرگتره که البته کات هم کرده 😂😂😂 شاید بگی از کجا فهمیدم چرا امارش دارم 😂😂خودش مدتی یکبار بهم پیام میده جواب نمیدم

به دشمنت نگو دوستم... دوست دارم بگم اگه عاشق یکیه توام مثل خودش با معشوقش وارد رابطه شو اگرم چیزی ...

من از اون شهر رفتم 

اما  واقعا پیر شدم خانوادم سنتی

و من عاشق شده  بودم دانشجو بودم شهر دیگه 

از ترس برگشت به خونه و دق کردن خوندم فوق باز یه شهر دگیه قبول شدم😂😂😂😂

شت چرا برعکس شده توقع داشتم بگی هردوتاشون خیلی وقته فوت کردن یا معتاد صفرشدن🗿

نه هیچیشون نیست 

اها یه مدت پیشم خواهرم استوری اینستا دوستم رو نشونم داد یه جا مشغول به کار شده بود و یه دوست پسر فاب داره که رییسشه همین قد میدونم

2706