2752
2734

سلام به همگی

من خیلی وقته به خودم نمی‌رسم همش دنبال بچه ام هستم یا تو گوشی می‌چرخم 

بیای بگید از مدل مو و آرایشتون و کارایی که برای شوهرتون میکنید مثلا میوه پوست کندن و رسیدن بهش 

می‌خوام یکم به خودم برسم به شوهرم برسم چیکار کنم 

2731

مسخره م نکنین ولی من تو خونه همش لباسای دامن پفی و تل و گیره و موهای باز و یکم ارایش اینا همیشه هستم😐😂😂

انگار اومدم دیزنی لند ولی هنوز مجردم

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

عقدم شوهرمم سر کاره

ولی تابستونا ساحلی میپوشم

به خودمم تو خونه میرسم عادت ندارم شلخته باشم حس بدی میگیرم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

برا شوهرمم میوه پوست میگیرم چون اونم اینکارو میکنه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
من که تیپ امین حیایی تو اخراجی هام همین الانم شلوار کوردی پامه🤣

😂😂 آخه بعضیا با شلوار کردی هم قشنگن من نه آرایشی نه رسیدگی به پوست نه مو هیچی به هیچی 🥲 

لبام همیشه خشکه همش پوستشو میکنم نمی‌دونم چیکار کنم خانومایی ک میبینم بچشون مثل پس. من یک سالشونه اما انقد به خودشون میرسه 

😂😂 آخه بعضیا با شلوار کردی هم قشنگن من نه آرایشی نه رسیدگی به پوست نه مو هیچی به هیچی 🥲  لب ...

اگ راهنمایی میخوای درخواست بده میدونم چیکار کنی بهتر به نظر بیای

در من ،منی مرد که آرزوی زندگی داشت...
من موهام  پسرونست  لباسمم تیشرتو شلوار. راحتی.  ولی تابستونا ساحلی میپوشم.   ولی ...

همیشه شاد باشی عزیزم

منم همیشه آرام آماده است اما خیلی وحشی هستم 😅🙈 هرچی میگه سریع می‌پرم بهش اصلا هم به خودم نمی‌رسم نمی‌دونم باید چجوری آرایش کنم مدل مو بزنم و اینا

2706