2733
2734

برنامه ریزی چیزی برای زندگیمون کنیم

میگه ولم کن تا فردا کی مرده کی زنده

تا کی شعار و حرف های پوشالی !!!!!خسته نشدی!بسه دیگه به حرفات عمل کن!خوب بودن و زندگی کن فقط حرف نزن

من پدرم برنامه ریزیش اینجوریه😂

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2731

شوهرم کلی برنامه تو سرشه ولی میدونم ب کسی نمیگه به قول خودش سوپرایزی کار میکنه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
شوهرم کلی برنامه تو سرشه ولی میدونم ب کسی نمیگه به قول خودش سوپرایزی کار میکنه

اره گاهی نگن بهتره 😂 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

بله درست گفته ....برنامه چیدن یعنی بهم زدن زندگی....

نقشه ها همه دست خداست .

خیلی برنامه ریختن خدا نخواسته اون بشود.طلاق گرفتند دعوا کردند.از هم زده شدند

بزار برنامه را خدا براتون بریزه .اون از همه چی بهتر میدونه .

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 
اره گاهی نگن بهتره 😂 

اره واقعا هر چی راجبش صحبت کنی اتفاق نمیافته

پس بهتره ک نگه

من و شوهرم از وقتی ۲۰ سالمون بود و دوست بودیم انقدر کار کردیم انقدر برنامه ریزی کردیم به جای اینکه جوونی کنیم الان ۳۰ سالمونه هرچی خواستیم و داریم ولی انگار پیر شدیم دیگه هیچی خوشحالمون نمیکنه 

بله درست گفته ....برنامه چیدن یعنی بهم زدن زندگی.... نقشه ها همه دست خداست . خیلی برنامه ریختن خدا ...

اون ک درست ولی ادم باید تو زندگیش هدف داشته باشه یا نه؟

بشینی ببینی فردا میمیری یا زندع ای؟

بعضیا تا ۱۰ سال ایندشونم برنامه دارن

تا کی شعار و حرف های پوشالی !!!!!خسته نشدی!بسه دیگه به حرفات عمل کن!خوب بودن و زندگی کن فقط حرف نزن
2706