2752
2734

دخترم ۶ سالشه خیلی پرخاشگر شده و اصلا به حرفمون گوش نمیده نق میزنه گریه میکنه بهونه میگیره . مثلا میبرم پارک همش بهونه اینو میخوام این اسباب بازی رو میخوام برام بستنی بخر و فلان . خودم چند وقته عصبی ام میدونم مقصرم . بنظرتون چیکار کنم حرف گوش کن شه هرچی میگم میگه برعکسو انجام میده

2731

کلا یه دوره از کودکی بچه هاس لجبازی

بعدش درست میشه یکی تو یه سالگیش لجبازی

یکی تو ۶ سالگی 

عیب نداره فقط نزار وقتی یه چیز غیر منطقی میخواد حرف اون بشه که دیگه هیچ وقت نمیتونی قانعش کنی

کلا یه دوره از کودکی بچه هاس لجبازی بعدش درست میشه یکی تو یه سالگیش لجبازی یکی تو ۶ سالگی  ع ...

خیلی وقته اینجور شده. مثلا میریم پارک همش خرج تراشی میکنه اگرم نفرستمش میشینه جفتم انقد نق میزنه عصبی میشم مجبورم به حرفش گوش بدم

وقتی چیزی میخواد براش میخری؟وقتی میگی نه رو حرفت میمونی؟وقتی لجبازی میکنه اعصابت خراب میشه و به حرفش گوش میدی؟

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال ۹۲،۹۳ بودم و چون نام کاربریم رو یادم رفته دوباره اومدم 😍
چه ر فتاری نشون میدی .من دیشب از دستش خودمو زدم گریم گرفت دیگه همش نق میزنه بهونه الکی میگیره لج میک ...

بخدا نمیدونم،دعواش میکنم، قهر میکنم،محدودش میکنم،همشون فقط واسه چند ساعت جواب میده دوباره روز از نو روزی از نو

محبت میکنیم بهش زیاد همسرم میگه از بس بهش بها دادیم لوس شده

ببین براش قصه بگو

براش زمان بذار

حرف بزن باهاش

محبت کلامی

من وقتی با دخترم حرف میزنم بغلش میکنم و میبوسمش خیلی به حرفم گوش میده

از شخصیتش تعریف میکنم

بهش میکنم فلان کارو میکنی خیلی دوس دارم

تاثیر خیلی مثبتی داره روش

پسر من انقدر با ادب و حرف گوش کن بود،از وقتی رفت مدرسه کلا عوض شده،پرخاشگر شده،عصبی شده،هرچی بگیم سر ...

دخترمن امسال میره کلاس اول . زبون دراز شده همش میگه به شما چی چیکارم دارین میزنم تو دهن و فلان 

خیلی وقته اینجور شده. مثلا میریم پارک همش خرج تراشی میکنه اگرم نفرستمش میشینه جفتم انقد نق میزنه عصب ...

عزیزم  کوتاه نیا تحت هیچ شرایطی

ولی براش وقت بزار و روزانه باهم تایم کیفی و گردش داشته باشین

سایه من بالای سرهمتون باشه صلوات  
دخترمن امسال میره کلاس اول . زبون دراز شده همش میگه به شما چی چیکارم دارین میزنم تو دهن و فلان 

اینم هرچی بهش میگیم میگه با من چیکار دارید مگه من با شماها کار دارم که با من کار دارید،همش باید تلویزیون کارتون باشه،تبلت دستش باشه ازشم بگیریم میره تو اتاقش بعد دوباره با اخلاق بدتر میاد بیرون،خستم کرده صدبار باید بهش بگم تا بیاد درس بنویسه

2706