2733
2734
من که عکس ایشون رو ندیدم ولی امیدوارم که یک عروس مثل خودت گیرت بیاد . دلیلی نداره که آبروی یک بنده خ ...

افرین بهت،حالا اگه عکس نمیذاشت ما نمیشناسیمش که ابروش بره ولی حالا که گذاشته خدا میدونه چند نفر ایشونو شناختند همه که لو نمیدن 

شما علوم آزمایشگاهی خوندین؟ من امسال این رشته رو میارم.. ولی خیلی میگن که موقعیت شغلیش کمه درسته؟

اع من فکر میکردم خیلی رشته پرکاری هست 

خب بزن پرستاری خیلی خوبه حتی میتونی باهاش مهاجرت هم کنی اگه یه وقت خواستی

یه توصیه کنم؟ ما همچین موردی رو تو یکی از اقوام داشتیم ، 

بهترین کاری که میتونین بکنین اینه که با خوبی باهاش طی کنین که مادرشوهرتو طلاق بده و بره زن دوم بگیره، شرش همه جوره کنده میشه 

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃 دلم میخواد تاپیکام براتون حس خوب داشته باشه😍
2731
انقد كش دادن اين خصومت با خانواده شوهر ك پاي پدرشوهر هم ب ني ني سايت باز شد

🤣

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

چرا برای شما این سوال پیش اومده که اعتیادش از چهره ش مشخص هست یا نه !

نکنه خودت شخصی هستی که میخوای زنش بشی 

داری میپرسی ببینی بقیه هم میفهمن معتاد هست یا نه 

؟؟

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

حس میکنم یه کینه و ناراحتی عمیقی پشته این ماجرا هست.

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2706