2733
2734
اصلا نمیزارم بره چون هم خیلی بددهنن مثلا برادر شوهر بزرگم به برادر شوهر کوچیکم که مهدکودکیه میگه ک.. ...

پناه بر خدا حیف که عروس که این خانواده شدی

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
     پناه بر خدا حیف که عروس که این خانواده شدی

فاجعن پدر مادر به دخترشون که همسنو سال منه تهمت ناموسی میزنن خیلی وقیحانه فحشای ناموسی به هم میدن اصلا وحشتناکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی از اینکه یکی شتاختت و تمام زندگیت رو میخونه یعنی تاپیک هایی رو که زدی برات مهم نیست؟ نباید شناخت ...

نه.چون دروغ میگه.اینم مثل کاربر مریمامیر جلالی که عکس مردمو گذاشت.کدوم وکیلی دخترش رو میده به همچین خانواده ای. یا کدوم عروس جرات میکنه عکس پدرشوهرش رو اینجا بذاره و اینقدر بدگویی کنه.خیلی واضحه که دروغه

نگرانی بی جاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست.
من موقع تماس تصویری از گوشی دیدم یه مردی بود اینطوری موهای وسطش ریخته بود همینجوری هم اخم داشت تازه ...

عموی منم راننده تریلیه وسط سرش مو نداره

فک کنم اکثرا قدیمی های این شغل این مدلین

بله منم همین فکر رو کردم و پشیمون شدم  به احتمال زیاد دروغ میگه هیچوقت یه آدم عاقل همچین کاری ...

من بدگویی نکردم اینا همش حقیقته جلوی پسرش و خواهر شوهرمم میگم مگه چی گفتم ؟

اسی دوباره عکس میذاری؟ یا برم

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
عموی منم راننده تریلیه وسط سرش مو نداره فک کنم اکثرا قدیمی های این شغل این مدلین

بله حق با شماست من نباید مطرح میکردم 

به احتمال زیاد اون نیست و اگه اون هم باشه بازم مهم نیست و من چیزی نمیگم

علم بهتر است یا ثروت؟ باشگاه🏐🥇
من بدگویی نکردم اینا همش حقیقته جلوی پسرش و خواهر شوهرمم میگم مگه چی گفتم ؟

برای خودت کسر شان داره اگه میخوای با این خانواده بمونی باید عیب هاش رو بپوشونی نه اینکه بذاری ملا عام

علم بهتر است یا ثروت؟ باشگاه🏐🥇
نه.چون دروغ میگه.اینم مثل کاربر مریمامیر جلالی که عکس مردمو گذاشت.کدوم وکیلی دخترش رو میده به همچین ...

اگه راسته حیف اسی که عروس اینا شد چقدر خانواده پدر شوهر بو میدن 

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
2706