2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من سر بارداری قبلیم اینطوری بودم ، دکتر طب سنتی رب به داد، غلیظ و شیرینه

کلا به و سیب خیلی برای گرم شدن معده و کم شدن اسید معده عااالی جواب میدن. 

اگه پیدا نکردی خودت یکم درست کن بدون شکر بزار بپزه بعد یکم بخور ، یا سویق سیب و به از عطاری یا آی بانو اینستاگرام سفارش بده... ببین دواااا هستش. اگه جواب گرفتی دعا کن برای ظهور آقا. 

اگه فشار خون بالا نداری هر وقت معده ت شروع کرد به سوزش یه کوچولو نمک بخور. به اندازه یی که به یه خیا ...

خدا خیرت بده پا شدم رفتم یه خیار برداشتم یه کم نمک زدم بهش خوردم منی که ۲۴ ایی میپیچم توی خودم از سوزش معده الان انگار نه انگار کاملا خوبم خدا هرچی میخوای بهت بده

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2731
خدا خیرت بده پا شدم رفتم یه خیار برداشتم یه کم نمک زدم بهش خوردم منی که ۲۴ ایی میپیچم توی خودم از سو ...

خدا رو شکر .ایشالا که دیگه اذیت نشی و به سلامت زایمان کنی و بچتو بغل کنی .

میتونی بدون خیار هم نمک بخوری .یه ذره بریز کف دستت و مزه مزه کن و بخور