2733
2734

کلا صابون برا پوست خوب نیس

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2731

اولش خوبه بعدش پوست عجیب خشک و کشیده میشه 

همیشه سعی کن کلا بعد از شستن صورتت آبرسان بزنی 

صابون برا ی دوره کوتاه خوبه...مثلا یک ماه 

ک نتیجشو ببینی و بعد بذاریش کنار

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
اولش خوبه بعدش پوست عجیب خشک و کشیده میشه  همیشه سعی کن کلا بعد از شستن صورتت آبرسان بزنی  ...

شما استفاده کردی؟

یعنی اگه بعد از استفاده آبرسان بزنم مشکلی پیش نمیاد

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»
شما استفاده کردی؟ یعنی اگه بعد از استفاده آبرسان بزنم مشکلی پیش نمیاد

بله...خوب بود درکل.

ولی بعد ی مدت پوست منو بی آب کرد انگار 

اره آبرسان مناسب پوستتو بزن حتما و بعد ی ماه ی شوینده ملایم سعی کن بزنی 

صابون طولانی مدت اصن خوب نیست

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    

بعضیا میگن صابون خوب نیس اما من بهترین نتایجو از صابون های گیاهی و عطاری اینا گرفتم 

صابون زردچوبه برا لک و صاف و یه دست شدن پوست 

صابون گوگرد هم زدم برا جوش زیر پوستی یا کلا جوش فعال خشک میکنه و میریزه 

بله...خوب بود درکل. ولی بعد ی مدت پوست منو بی آب کرد انگار  اره آبرسان مناسب پوستتو بزن حتما ...

روزی ۲ بار ؟

بعضیا میگن صابون خوب نیس اما من بهترین نتایجو از صابون های گیاهی و عطاری اینا گرفتم  صابون زرد ...

پوستتون چرب؟

روزی ۲ بار ؟

اره ولی آبرسان یادت نره و اگ دیدی خشک شده پوستت بکنش روزی ی بار 

2706