2733
2734
عنوان

کرم شپش برنج

92 بازدید | 17 پست

دوستان ۲۰ کیلو برنج دارم توش کرم و شپش هست چیکارکنم هرچقدر تمیزمیکنم میبینم بازم هس خیلی ریزه  تورو خدا بگین چیکارکنم از شر رشون خلاص بشم دارم سکته میکنم این شپش ها خونه رو هم آلوده نکنن یه وقت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سینی بزار آفتاب بعد اگر خواستی الک کن بعد نمک بزن دوستم نداشتی الک نکن موقع شستن خودش میره

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات
خراب میشه 

اصلن نمیشه من چندین بار این کار کردم برا یه هفته انداختم افتاب

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات
من یه بار کردم موقع پخت خورد میشد

حتما آب خوردن 

نه رو پشت بوم پهن کردم اونم یه روز ولی موقع پخت خورد میشد.یکی گفت برنج میگیری نمک بزن وسیر بزار دیگه ...

بنظرم یا رطوبت خورده ی اچیزی برنج با آفتاب سفت تر میشه 

2706