2737
2739

من و خواهرم تو یه خونه زندگی می‌کنیم 

نه من تحرکی دارم نه اون 

رژیم غذایی مون هم مثل همه 

اما اون مثل مانکن میمونه 

ولی من تا دلتون بخواد چاقم 

مثل هم هم زندگی میکنم 

پس اونایی که لاغرین پُز الکی هیکلتون رو ندین و اعتماد به نفس بقیه رو نگیرید چون یه چیز طبیعه 

خیلی ها حتی بخاطر اینکه لاغر بشن با رژیم های سخت کلی ضربه به بدنشون زدن 

ریزش مو زخم معده سوءهاضمه و... 

و حتی بعضیا قرص های لاغری خوردن حتی مُردن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آزمایش خون بده و کالری شماری کن ببین اگر کم غذا میخوری و چاق میشی خدایی نکرده یه مشکلی هست

ولی اگر کالریت زیاده خب طبیعیه

بعضی وقتها این ریزه خواری ها باعث افزایش وزن میشه 

دقیقا   منم با اینکه تغذیه ام کمه  به دلایلی تپل شدم وقتی بهم میگن خب کم تر بخور  وا ...

فکر میکنن زیاد میخوریم در صورتی که معمولی میخوریم 

انگار کسایی که لاغرن هیچی نمیخورن

2740
۱۵۰قد  ۷۷وزن

واقعا یسریا مثل دوستم رژیمم میگیره اما هنوزم تپله کلا فککنم ساختار بدن و استخوان سازی درشت هست و رژیم و اینام ادم خی ضعف میکنه عصبانی میشه سخته

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)

دقیقا منو خواهرام ،من همیشه در حال رژیم اونا همیشه در حال خوردن ،اخرم اونا لاغر من چاق ،همش به ژن ادم‌برمیگرده من به مامانم رفتم اونا به بابام 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

به مزاج هم ربط داره

بلغمیها لب هم بخورن چاق میشن

صفراویها هر چی بخورن بدنشون انگار میسوزونه نمیزاره چاق بشن

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
آزمایش خون بده و کالری شماری کن ببین اگر کم غذا میخوری و چاق میشی خدایی نکرده یه مشکلی هست ولی اگر ...

ریز خواری اصلا ندارم 

فقط صبحانه نهار شام اونم به اندازه میخورم 

قبول دارم حرفتو بعضی ها ژن چاقی رو دارن هرکاری کنن چاقن ولی بعضیا لاغرن زیاد میخورن  چاق میشن 

طفلی اونایی که ژن چاقی رو دارن بقیه اینارو به همون چشم آدمایی میبینن که از زیاد خوردن چاق میشن

2706