2733
2734

فطا تااخربخونین💖

مثلا دیشب اصلا تو بغلش نمیخوابیدم، هی متوجه میشدم توخواب پامیشه بغلم میکنه. 

نصف شب دستش خورد ب صورتم (همیشه عادتشه خیلی بدخوابه، برهمین همش بیدارش میکردم دعواش میکردم) ولی دیشب بروم نیوردم اصلا، بجاش صبح خودش اومد کلی سرمو بوس کرد معذرت خواهی کرد، گفتم چرامعذرت میخوای؟؟؟؟؟ گفت دستم خورد ب سرت(اینجا بود که فهمیدم توخواب هم متوجه حرکاتش میشه نیاز ب جنگ نیست) 

یا امروز صبحانه اماده نکردم، وقتی از خواب بیدارشدم برای خودم اهنگ زدم انگار کسی جز من خونه نیست و انگار ن انگار شوهرم خوابه، بیدار شد طوری برخورد کردم انگارندیدمش خودش اومد سمتمو بوسم کرد، رفت سرویسو برگشت دید من همچنان تواتاقم سرگرمم گفت صبحونه نداریم عزیزم؟؟؟؟؟ 

گفتم چایی دم بده میام سفره رو میزارم، 

بعد صبحونه خوردن داشتم تلویزیون میدیدم دیدم برااولین بارخودش سفره رو جمع کرد. 

بعد اماده شد رفت سرکار، ازصبح به خودم قول دادم هیچ زنگی بهش نزنم، نیم ساعت پیش خودش زنگ زداونم اولین بار ندیدم دومین بارجواب دادم خبرموگرفت که خوبی، چیکارمیکنی، زنگموجواب ندادی فلان، من فقط جوابشو دادم بدون اینکه اینارو ازش بپرسم.و تموم، الان تازه فهمیدم باید یه قدم برم عقب تر تااون بخواد یه قدم به سمتم بیاد

تجربیات خودتونم بزارین ممنون میشم🙏🏻💖

ولی دیگ خیلی رفتی عقب.

مردا زود خسته میشن از ناز کشیدن

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731
خوب وقتی ما بریم عقب تر شوهرمون هم زود از ناز کشیدن خسته میشه و سرد میشه ، ذات مرد همینه وذات زن هم ...

افرین

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

حواست باشه زیاده روی نکن گاهی طولانی بشه نتیجه عکس میده

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

اینایی که گفتی خوبه ولی بیش از حد رفتارتو ادامه نده سرد میشه و خسته مردا زود خسته میشن از بی محلی و سرد بودن رفتار طرفشون

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
شوهر من احمقه.من برم عقب اون میره عقب تر

دقیقااا واس منم همینطور 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
حواست باشه زیاده روی نکن گاهی طولانی بشه نتیجه عکس میده

اره حواسم هست  ، قبلا اصلا بهش زنگ نمیزدم یبارگفت زنگ بزن، همکارام زناشون روزی دهبار زنگ میزنن

گفتم نمیخوام مزاحمت باشم

گفت اگه مزاحم بودی نمیگفتم این خرفو

من هرروز روزی یبار زنگ میزدم براش، تا یجایی دیدم انگار ب همون یبار قانعه دیگه خودش زنگ نمیزنه، براهمین گفتم ازامروز زنگ نزنم دیگه

2706