2752
2734

خونه رو مرتب میکردم 😑😑😑هنوزم کامل مرتب نشده 

سه روز بود دسشویی رو نشسته بودم 

از  شب 5شنبه هم ظرف نشسته بودم 

طی و تمیز کاری هم نکرده بودم 😑😑

خودم تنها چقد ظرف تولید کرده بودم 😑😑😑😑😑

سه دور یه بارجوهر ریختم دسشویی رفتم سراغ گاز اشپزخونه تمیز کردم رفتم دسشویی شستم سیفون کشیدم 

نصف ظرف ها رو شستم رفتم سفید کننده و پودر لباسشویی ریختم تو دسشویی باز امدم شروع کردم ظرف شستن 😑باز رفتم دسشویی شستم 

گذاشتم خشک بشه امدم ظرفا رو شستم😐😐😐

باز رفتم مایع ضد عفونی کننده و تمیز کننده کاشی ریختم تو دسشویی یکبار دیگه شستمش الان برق میزنه😂😂باز رفتم ادامه ظروف 😐😐😐😐😑😑😑😑بعدم یه دستمال رو کابینت ها کشیدم قشنگگ دسشویی و اشپز خونه حال امدن😍😂

هنوز حموم رو هم نشسستم طی و جاروبرقی هم نکشیدم 😑😑😑 اشغالا رو هم نبردم بیرون 

دانشگاه هم باید برم دیرمم شده 😑 ممکنه به استاده نرسم  بره

خدایا قول میدم دیگه هر روز هر روز تمیز کنم اینقد به خودم فشار نیارم

پ ن: دردو دل های یه دانشجو افسرده 

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 
2731

الان فشار اوردی؟ من روزی حداقل سه ساعت بدون ی ثانیه استراحت تو خونه کار میکنم

تازه ار روز ظرفارو میشورم جارو میزنم و طی میکشم چیز جمع شده م ندارم

ای ساربان اهسته ران من میهنم غم دیده است💔               شاری جوانی سنه دلو ژیانی منه👋🥲                                 

سرطان ریه میگیری

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

وای اکه یه نفر ادمی دستشویی چرا چند مرحله میشوری مگه چکار میکنی، اینهمه شوینده اینهمه مرحله 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

متاهلی؟

فقط دلم خدا میخواد وبس .....میخوام یه روزی برسه پرواز کنم تا افق غروب آسمان 😍🌹......................خداااااا ای کاش روزی برسه من عروس خونه ایی بشم که منو مثل دختر خودشون بدونن ،منو دوس داشته باشن ، متدین و از مومنات واقعی ات باشن واقعا با ایمان باشن و در راهت قدم بردارن منم بشم همنشین چنین افرادی ..............وسر تو بغل کسی بزارم  که از همه جهات در زندگی حمایتم کنه و بشه رفیق بشه همدم راستین ،صادقین .......پیشش یه زندگی الهی که خودت برام جور کنی داشته باشم وتا زنده ام از زندگیم نهایت لذت دنیا رو ببرم 🤍✨🍃دلم پر میکشه واس چنین زندگی که تارو پودش دست خداست.❤️خدا خودت برام جور کن ❤️آمین 
2706