2733
2734
عنوان

پای پهن

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 47 پست
اکثرا تپلا پای پهنی دارن چون استخون بندیشون پهنه شمارو دیگ نمیدونم

من استخون بندیم ریزه😑ینی معمولیه اما پام نمیدونم چزااینجوره😑برعکس حواهرم استخون بندیش درشتر از منه پاش ولی جمعتره هم از پهنا هم روی پاش

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مدل پات همینه دیگه  مثل من ،دخترم ،مادرم پام ۳۹ ولی ۴۰ یا ۴۱ میگیرم  جلوش کلی خالی میمون ...

من ۳۸ام😔اما روی پام برجستگی داره زیاده و پهنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من استخون بندیم ریزه😑ینی معمولیه اما پام نمیدونم چزااینجوره😑برعکس حواهرم استخون بندیش درشتر از منه ...

عجیبید😂❤حساس نباش ول کن

من قبلا تپلی بودم پاهام پهن بود بعد ک لاغر شدم الان۳۷میپوشم

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2731
عجیبید😂❤حساس نباش ول کن من قبلا تپلی بودم پاهام پهن بود بعد ک لاغر شدم الان۳۷میپوشم

اره من قبلا کوچکتربود پام یهو بزرگ شد حتی ازخواهرم کوچکتربودد خواهرم کفشای پهن میپوشید همیشه من برعکس جمع وجور الان جابه جاشدیم😔کفش جمع وجورپام نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غصه نخور این چیزااا انقدرام مهم نیس.حساس شدی  شایدم اضافه وزن داری ؟؟؟ درسته

🥲قد ۱۶۷

وزنم ۶۰ندارم🥲نمیدونم چرایهو انقدر پاهام پهن شده میرم کفش مجلسی  بخرم انقدر زشت دیده میشه تو پام همشونم. جمع و جورن ب پای من نمیخوره ازاینور اونور کلا بیرونه😑یاکتونی میخرم توپام فشارمیاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشیدا ولی چرا پای فیل اومد تو ذهنم

🤣🤣🤣دیگه ن در اون حد ولی من استخون بندیم درشت نیست اصلا نمیدونم چرایهو پهن شد پاهام کفش خیلی فشارمیاره ب پام 

مجلسی ک هرچی میرم میبینم انقدر باریکن پام نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥲قد ۱۶۷ وزنم ۶۰ندارم🥲نمیدونم چرایهو انقدر پاهام پهن شده میرم کفش مجلسی  بخرم انقدر زشت دیده ...

وزنت خوبه نسبت ب قدت .ببین تو نت خوندم که چن تا تمرینات و حرکات ورزشی هس اگه روزانه مرتب انجام بدی خیلی تاثیر میذاره رو فرم پاهات تو نت سرچ بزن راجب همین تمرینات ورزشی برای پای پهن اگه حوصلت میشه انجامشون بده

🤣🤣🤣دیگه ن در اون حد ولی من استخون بندیم درشت نیست اصلا نمیدونم چرایهو پهن شد پاهام کفش خیلی فشارم ...

کفش باریک میخوای چکار خوش باش دمپایی بپوش اصلا یا اسپرت کی به کیه خدایی ۲ماهه کفش درست حسابی ندارم پولم ندارم بخرم

وزنت خوبه نسبت ب قدت .ببین تو نت خوندم که چن تا تمرینات و حرکات ورزشی هس اگه روزانه مرتب انجام بدی خ ...

ممنون عزیزم🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706