2737
2739

و اینکه رمز محبوبیت دقیقا به چیه؟

یعنی برای اینکه یه نفر از یه ادم نامحبوب تبدیل بشه به یه فرد دوست داشتنی جذاب ، باید از کجا شروع کنه و چه کارایی انجام بده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
انقدر درگیر این نباش که بقیه دوست دارند یا نه.کارایی که دوست داری رو انجام بده. برای مردم زندگی نکن

نیاز عاطفی و نیاز به توجه و محبوبیت یه چیزیه که تو وجود همه ادما هست

همه ادما دوست دارن که محبوب باشن

اولا هر انسانی با توجه به نوع ذاتش میتونه یک عده رو جذب کنه و یک عده رو دفع کنه و اینطوری نیست که کسی باشه و به دل تمام مردم جهان بشینه !

بهتر اینه خودت باشی و سعی کنی آدم خوبی هم باشی.

اونیکه از تو خوشش بیاد میاد و اونیکه نیاد هم خودتو بکشی نمیاد!

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot
2740
چجوری میشه دوست داشتنی شد

آدم های کینه ای و دنبال حاشیه و غر غرو و ناله کن

آدم های ایرادگیر و اهل غیبت و مسخره کردن و....

دوست داشتنی نیستن

لبخند زدن زیبا سلام دادن و احوال پرس بودن

کمک دهنده بودن و....

و یه چیزی کشف کردم کسایی نتونن قلب افراد خانواده شونو بدست بیارن اصصصلا بیرون از منزل دوست داشتنی نیستن

مثلاً دختری که پدر و مادرش اوکی نیست

با پسری که با خواهر و برادرش اوکی نیست

همسرانی که برای هم دوست داشتنی نیستن 

برای دیگران همه چیز مصنوعی و فیک و اداست

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
آدم های کینه ای و دنبال حاشیه و غر غرو و ناله کن آدم های ایرادگیر و اهل غیبت و مسخره کردن و.... دو ...

چه نکته جالبی رو گفتی

خب باید چیکار کرد دقیقا؟ منم رابطم با مادرم خوب نبوده هیچوقت

چجوری دزستش کنم

چه نکته جالبی رو گفتی خب باید چیکار کرد دقیقا؟ منم رابطم با مادرم خوب نبوده هیچوقت چجوری دزستش کنم

ایشونو بپذیرید

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی