2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صبانت آسیاتک

ببخشید یه سوال داشتم 

شما چقدر شارژ میکنید هرماه و هزینش چقدر میشه؟

متاسفانه اضطراب اجتماعی دارم و مدام نگران این هستم که قانون های نانوشته اجتماعی وجود داشته باشه و من از اونها بی خبر باشم به همین خاطر ممکنه چند بار یک تاپیک رو بزنم یا تاپیکم از نظر شما سطحی و مسخره باشه🎀💅🏻
ببخشید یه سوال داشتم  شما چقدر شارژ میکنید هرماه و هزینش چقدر میشه؟

بیشتر بسته های جشنواره رو میزنیم ۲۰۰تومن ۳ماهه اینا

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
میشه بگید بعدش چی کار کنم؟

عزیزم من از مخابرات طرح گرفتم یک ساله ماهی ۴۰ گیگ و هزینش هم میاد روی قبض تلفن (با شماره تلفن ثابت میتونی شماره ۲۰۲۰ رو بگیری و هر طرحی خواستی بخری، اپراتور هم داره که برات توضیح میده حجم و هزینه و همه چی)

حالا اگه حجمم تو ماه تموم بشه بخوام ترافیک اضافه بخرم با موبایلم *2020# رو میگیرم بعدش گزینه "اینترنت" و بعدش گزینه " خرید ترافیک"