2752
2734
عنوان

دکترم امروز زنگ زد گفت بدترین وضعیت روحیو داری تجربه میکنی!💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1506 بازدید | 78 پست
اسم دارو ها رو بهمون نمی‌گفتن میریختن توی یه لیوان ولی میتونستم لاموتریژین رو از شکل و گچی بودنش تشخ ...

چه روزای سختی رو گذزوندی 

میشه روانپزشکت رو به منم معرفی کنی

راستی برای منم سواله که چرا اسم داروها رو نمیگن 

2731
از ساعت هفت صبح میرم سالن تا هشت و نیم شب میکاپ تخصصی و کراتین هر چی درآوردم فقط خرج روانشناسای پول ...

بابا چرا خودتو اذیت میکنی منطقی فکر کن مگه دخترای همسن تو چه کار بزرگی کردن که تو نتونستی بکنی اصلا گیرم همه موفق مگه شرایط زندگی تو با اونا یکیه؟! یا اینکه آیا همه همیشه یجور میمونن عزیزم باید قبول کنیم بزرگ شدیم باید قبول کنیم مثل قبل نیستیم ؛ وقتی تو مسیر یه هدف آرامش روانیمون این همه بهم میخوره بنظرم حداقل یه مدت بیخیال باید بشیم ؛ توهم ماشالا هنوز جوانی و خیلی فرصت ها داری یکم به خودت زمان بده

یادت بمونه هرچی بیشتر به خودت فشاربیاری بدتر میشی 

خدایا خودت کمک کن 🩵 | می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚 | من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم،من اینجا تا نفس باقیست می مانم،من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم،امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست،من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم،من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی،گل بر می افشانم،من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید،سرود فتح می خوانم،و می دانم.تو روزی باز خواهی گشت🤎 | زیر مجموعه ی خودم هستم/مثل مجموعه ای که سخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/گرچه باغ من از درخت تهی ست/عشق آهوی تیزپا شد و من/ببر بی حرکت پتوهایم/خشمگین نیستم که تا امروز/نرسیدم به آرزوهایم/نرسیدن رسیدن محض است/آبزی آب را نمی بیند/هرکه در ماه زندگی بکند/رنگ مهتاب را نمی بیند/دوری و دوستی حکایت ماست/غیر از این هرچه هست در هوس است/پای احساس در میان باشد/انتخاب پرنده ها قفس است/وسعت کوچک رهایی را/از نگاه اسیر باید دید/کوه در رشته کوه بسیار است/کوه را در کویر باید دید/گرچه باغ من از درخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/شعر را، عشق را، مکاشفه را/همه را از نداشتن دارم...💛یاسر قنبرلو
بابا چرا خودتو اذیت میکنی منطقی فکر کن مگه دخترای همسن تو چه کار بزرگی کردن که تو نتونستی بکنی اصلا ...

آبجی حس میکنم فرسوده شدم دیگه از نظر روحی نیاز دارم فقط برم طبیعت چادر بزنم یه مدت خیلی طولانی

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
آبجی حس میکنم فرسوده شدم دیگه از نظر روحی نیاز دارم فقط برم طبیعت چادر بزنم یه مدت خیلی طولانی

منم اصلا هیچی برام جالب نیست ولی دیگه نه سراغ دارو و این چرت و پرتا میرم و نه پیش کسی از افسردگی حرف میزنم دیگه تصمیم گرفتم فقط از خودم تعریف کنم و برای خودم زندگی کنم ؛ به هر حال به دنیا اومدیم عزیز و همه تو یه قبر میریم حالا یا شاد زندگی میکنیم یا با غم زندگی میکنیم تصمیم با خودمونه 

باورت نمیشه تو دوران افسردگی هرکی یه جور ضربه بهم وارد کرد حالا کنکور و درسا به کنار؛ داداشم هی مسخره ام میکنه میگه افسرده ایی و قرصات رو بخور اینا ؛ با دانشگاه نرفتنم اذیتم میکنن ؛ تو دوران افسردگی رفتم با یه پسر دوست شدم پسره از اون منحرفا بود و منم چون افسرده بودم نمیتونستم ترکش کنم ( باز خدارو هزاربار شکر میکنم حضوری هیچ وقت ندیدمش) خلاصه اگه یکم ضعف نشون بدی عالم و آدم دست به یکی میکنن بیشتر عذابت بدن 

خدایا خودت کمک کن 🩵 | می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚 | من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم،من اینجا تا نفس باقیست می مانم،من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم،امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست،من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم،من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی،گل بر می افشانم،من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید،سرود فتح می خوانم،و می دانم.تو روزی باز خواهی گشت🤎 | زیر مجموعه ی خودم هستم/مثل مجموعه ای که سخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/گرچه باغ من از درخت تهی ست/عشق آهوی تیزپا شد و من/ببر بی حرکت پتوهایم/خشمگین نیستم که تا امروز/نرسیدم به آرزوهایم/نرسیدن رسیدن محض است/آبزی آب را نمی بیند/هرکه در ماه زندگی بکند/رنگ مهتاب را نمی بیند/دوری و دوستی حکایت ماست/غیر از این هرچه هست در هوس است/پای احساس در میان باشد/انتخاب پرنده ها قفس است/وسعت کوچک رهایی را/از نگاه اسیر باید دید/کوه در رشته کوه بسیار است/کوه را در کویر باید دید/گرچه باغ من از درخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/شعر را، عشق را، مکاشفه را/همه را از نداشتن دارم...💛یاسر قنبرلو

حس میکنی فقط خودت سختی کشیدی !! نه عزیز  ۱۵ کیلو بخاطر افسردگی و فشار عصبی وزنم افزایش پیدا کرده ، استخونام درد میکنن نمیتونم راه برم چون ۵ ساله بیرون نرفتم و ویتامین D نداره بدنم و بدنم درد میکنه

روزی بوده که از تختم نمبتونستم بلند بشم ولی واقعا ارزش این همه سختی کشیدن رو داره ؟!!! 

نمی دونم چرا دلم بهم میگه  اگر بری دوره کوهنوردی و همون جا یه دوست پیدا کنی میری رو به بهبود و& ...

به نظرتون من چیکار کنم ؟ 🙂 به دلتون چی افتاده 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
حس میکنی فقط خودت سختی کشیدی !! نه عزیز  ۱۵ کیلو بخاطر افسردگی و فشار عصبی وزنم افزایش پیدا کرد ...

الان بهترین چه کارایی کردی که بهتر شدی ؟

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
الان بهترین چه کارایی کردی که بهتر شدی ؟

فعلا دارم ردی خودم کار میکنم دستاوردی که تاحالا داشتم این بوده که ذهنم که اصلا کار نمیکرد و افکار خودکشی داشت الان نداره و اون حالت پوچی که داشتم بیشترش رفته و روابط سمی رو تونستم رها کنم و نشخوار ذهنی تا حدود زیادی کم شده با دیگران و مادرم صحبت میکنم 

عزیزم افسردگی اینجور نیست که یهو بگی خوب شدم قبلا هم گفتم همیشه باهات هست و کم کم باید رهاش کنی 

مدیتشن کردم ، مراقبه کردم، همه آدما رو که تنفر داشتم بخشیدم و هرروز موقع نماز خوندن براشون دعا کردم که خدا کمکشون کنه ؛ تا میتونی از خونه بیرون برو 

چه اتفاقاتی برات افتاد؟ 

فقد از اتفاقاتت بگو، از مشکلاتت بگو که به این وضع رسیدی، عاشق بودی عشقت رفت؟ 

من دقیقا ۶ ماه پیش تبدیل شدم به یه افسرده روانی، خداروشکر حالم خوب شد

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2706