2752
2734

من مجردم از دار دنیا یدونه دوست صمیمی دارم اون متاهل دوتا بچه داره و خودش شاغل و از من چندسال بزرگتره و هربار زنگ میزنه یجوریه ک بیشتر اون از من سوال میپرسه مثلا چند نمونش بگم حرف درباره باقالی میپرسه میگم باقالی پاک شده خریدم بعد میگه چند قیمتش ک میگم میگه خاکبرسرت خب خودت پاک کن یا میگم مربا توت فرنگی دوباره میگه چقد گ ش ا دی خب خودت درست کن خیلی نکته بینید مثلن ازم حرف میکشه یهو میگه تو همش از بیرون غذا میگیری یا چرا پیازداغ اماده میخری امروز زنگ زده ساعت ده صبح خاب بودم میگه چقد تنبلی میگم خب چبکارکنم منکه بچه ندارم مثل تو میگه آخی ینی هردفه باید اینو بگم انگار تا خیالش راحت شه  . اینم بگم من اشپزیم خوبه ولی یمدته اصلا نمیتونم تمرکز کنم ... یمورد دیگشم من کولرگازی خریدم سه تا کوچیک توی هراتاق نصب کردم میگه وا هوا ب این خوبی تو یه نفری اصلا کولرگازی میخای چیکار میگم بهش میگم بلاخره گرم میشه میگه نه تو راحت طلبی ... بچهها نمیدونم بخدا هی میگم کات کنم باهاش ولی خیلی کمکم کرده بابام که مرده بود یه هفته زندگیشو ول کرد شبا پیشم می موند تا من تونستم خودمو جم جور کنم ولی بنظرتون خیلی دخالت نمی کنه ؟؟؟ میترسم بلاکش کنم دلش بشکنه

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
2731

دقیقا مثل خودش رفتار کن 

مثلا واااای چجوری میتونی با بچه باقالی خودت درست کنی، از بیرون آماده بگیر 

چجوری خودت مربا درست میکنی با بچه سخته از بیرون بگیر. 

دقیقا مثل خودش رفتار کن تا بفهمه چقدر رفتارش آزار دهنده ست 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
تو بهش چیزی نگو که مثلا چی خریدی و فلان 

ببین من نمیگم انقدر میپرسه چ خبر چی خریدی از زبونم میکشه اصلا تا نگم گوشیو قط نمیکنه 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

نمیدونم من بودم کم کم کاتش میکردم

با یکی در میون جواب زنگاشو دادن شروع کن.

یاهم رک بهش بگو فلانی از این مدل صحیت کردنت ناراحت میشن و اصلا نمیدونم منظورت چیه ولی حرفات درست نیست

اینجا یا قیول میکنه حرفتو یا بدش میاد و خودش میره

من خوشم نمیاد ازاین حرکت خانما حالا تنبل یاهرچی هستن هیچوقت ب خودم اجازه نمیدم بهش اینجوری بگم 

توهم بهش نگو اصلا 

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉

اخلاقش که جالب نیست چون سبک زندگی هر کی به خودش بستگی داره لازم نیست اینقدر نظر بده.حالا نمیگم قطع ارتباط کنی

ولی اصلا اطلاعات بهش نده،یا اگه چیزی گفت فقط سکوت کن تا متوجه بشه خوشت نیومده.بیشتر خودت بهش احازه دخالت میدی‌

2706