2752
2734
عنوان

تجربه کادو دادن داری؟!

92 بازدید | 12 پست

انتظار دارین کسی که بهش کادو میدین همون لحظه کادو رو باز کنه یا نه ببره خونه باز کنه؟

دوست دارین ازش استفاده کنه یا به عنوان یادگاری نگهش داره 

بستگی داره کی کادو بده

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فرهنگ امروز ایرانی تا حد زیادی شبیه اروپاست.

پس کادو هرچی که باشه؛ چه شیرینی چه لباس چه ماشین و... همون لحظه باید باز و در صورت امکان استفاده بشه.

مگه اینکه خود هدیه دهنده بگه فعلا بازش نکن.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

جلوم باز کنه بستگی ب نوع کادوم داره ک استفاده کنه یا نگه داره 

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
پارتنر

همونجا بازش میکنم و حتی خوشمم نیومد خودمو ذوق زده نشون میدم اونم ذوق کنه:/

استفاده هم نمیکنم یادگاری میزارمش

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...