2737
2739
عنوان

تو ایران اینجوریه که....

231 بازدید | 12 پست

تو سنگدل‌ترین آدم باش همه پشت سرت حرف می‌زنن؛ سنگدله و فلان

تو مهربون باش همه میگن عجب آدم ساده ایه همه ازش سواستفاده میکنن.. هرچی بخری میگن برا ما جنسش بهتره ...

همه ایرانیا یه پدر بزرگ داشتن زمیناشو مفت فروخته یا یه دایی و عمو داشتن که زمینای ارثی رو بالا کشیده ... همه دنبال شغل دایمن ولی میدونن و مطمعنن شغل آزاد بهتره ... همه به یکی پول قرض دادن طرف پس نداده ...😅

وای نی نی سایتو نگم تو کتک بخوری میگن خاک توسرت چشای یارو رو در میاوردی .کتک بزنی میگن عجب وحشی ای هستی ... فرار کنی که کتک نخوری میگن ترسویی ... وای عجبا  ... همه اینارو میدونیم ولی طاقتمونم نمیگیره از دیگران نظر نپرسیم ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نظر پرسیدنمون هم از تنهایی و بدبخیتمونه والا انگار دلمون میخواد با یکی حرف بزنیم

یکی از نیازهای آدمی تنها نبودنه درد و دل کردنه

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
خدا خبر سلامتیمو بده😆

خنده نداره ها 

حرف بدی نزد

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
2740
یکی از نیازهای آدمی تنها نبودنه درد و دل کردنه

دقیقا همینه

من از صبح تا شب تنهام تو خونه

خسته شدم دیگه بس که تو خودم ریختم و تنهایی گریه کردم و غصه خوردم

خانواده ام هم جوری نیستن بتونم باهاشون دردودل کنم

دقیقا همینه من از صبح تا شب تنهام تو خونه خسته شدم دیگه بس که تو خودم ریختم و تنهایی گریه کردم و غ ...

بچه نداری ؟

شاغل بودن عالیه 

دقیقا همینه من از صبح تا شب تنهام تو خونه خسته شدم دیگه بس که تو خودم ریختم و تنهایی گریه کردم و غ ...

همه همینن الان خودم ۳ماهه بابای جوونم فوت شده زمدگی مامان بنده خدام آشفتس. چکار کنیم همش غصه بخوریم بلاخره ک منم یه روز میرم پیش بابام

بچه نداری ؟ شاغل بودن عالیه 

نه هنوز

در تکاپو بچه دار شدنم ولی نمیشه که نمیشه😭

دو سال و نیمه منتظرم هنوز که نشده

این ماه می‌خوام برم حنین انتقال بدم نمیتونم برم سر کار باید استراحت مطلق باشم

همه همینن الان خودم ۳ماهه بابای جوونم فوت شده زمدگی مامان بنده خدام آشفتس. چکار کنیم همش غصه بخوریم ...

خدا رحمتشون کنه عزیزم

آره دیگه تهش می‌میریم راحت میشیم ولی بازهم سخته

منم پدرم رو از دست دادم ولی غصه الآنم اینه مامانم تکیه گاهی نیست

همیشه نفر آخر بودم برای خانواده ام

هیچوقت اولویت نبودم

هیچوقت همدم و همرازم نبودن

از بی کسی خودم دلگیرم