2733
2734
حسم میگه پسرترسناکه اینطوری امده نترسین نترسین ...

منو میگی؟؟؟یا استارتر؟؟

همتونو میشناسم کاربر قدیمی هستم  همراه با چهار تا کاربری نامحسوس دنبالتون میکنم .....هر کی با من در افتاد ور افتاد،😝😝
نه خصوصی خطرناکه خطر تعلیق شدنمو بیشتر میکنه       خیالتون راحت مطمئینم شمارو هیچ ...

ترسوووو😂😂

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منو میگی؟؟؟یا استارتر؟؟

اره تورومیگم😒

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
اره تورومیگم😒

ن بابا من همه رو میشناسم با یه کاربری دیگ اومدم اذیت منم اتفاقا دیروز تو ی تاپیک باهات چت داشتم یادم‌نمیاد چی بود.....،🤣🤣😝

همتونو میشناسم کاربر قدیمی هستم  همراه با چهار تا کاربری نامحسوس دنبالتون میکنم .....هر کی با من در افتاد ور افتاد،😝😝

همه منم باورم شد برووووعاموووووو😉

هووووووو گ تو کی هسی🤕😂

بخیال میخواستم ک نامحسوس نمیومدم.....شما برین سر ساختمونتون....،🤣🤣🤣🤣👍

ترسوووو😂😂

آدم های باهوش همیشه ریسک میکنن     آره جون عمم   

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
ببخشید شما خبر ندارید پیام ندید مثل اینکه مادکتر مخصوص این کار داریم خیلی اطلاعاتتان پایینه

اومدی وسط سایت زنای باردار راجب اینکه ریشات درنمیاد تاپیک زدی پسرارو هم صدا میزنی؟؟؟

تف واقعا

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
آدم های باهوش همیشه ریسک میکنن     آره جون عمم    

خخخخ باهوش خصوصی که تعلیق نمیشی صلوات حتماازسایت فاصله بگیر افرین

،🤫🤫🤫🤫👍👍👍👍👍 دییدی شناختیم،🤣🤣....این کاربری زدم بچه ها نامحسوس دنبال کنم 😝😝

اوووه اوووه جیمز باند کی بودی تو     وااقعا دختر ترسناک بهت میخوره

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
اومدی وسط سایت زنای باردار راجب اینکه ریشات درنمیاد تاپیک زدی پسرارو هم صدا میزنی؟؟؟ تف واقعا

سلام ابجی 🥰 خوبی 

اوووه اوووه جیمز باند کی بودی تو     وااقعا دختر ترسناک بهت میخوره

خخخخخ....ب کسی نگی من کییم لطفا اینجا همه میخوان بدونن من کیم....ممنون

2706