2733
2734

خیلی از این خوشحالم بیشتر به این خوشحالم که منسجم هستم ...

و تو یک جایی عضو کوندم اخه اینستا و تلگرام و هی حذف و نصب میکنم 🤣🤣

منسجم از نظر روانی فکر کردم منظورته

بعد دیدم با عنوانت نمی‌خونه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کوندم ؟

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

باح

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
استمرار خوبی داشتی 😂

سلام

🟧🟦 تا حالا مثل امضاتون رو ندیده بودم.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
چرا ؟؟ راستی مرسی اون روز کمکم کردی  تشکر نکردم ازت

این جا رو گفتم:

این ناشناس فحشی چیزی باشه در خدمتیم 

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

اما نی نی یار اسم رو عوض نکردن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
این جا رو گفتم: این ناشناس فحشی چیزی باشه در خدمتیم  خواهش می کنم. 🦋🦋🦋 اما نی نی ...

اآخه چون بخاطر احساسات طرف مقابل گاهی موقع ارتباط گرفتن بعضی ها  نقاب به صورتشون دارن

ولی تو ناشناس اینطوری نست 

این نقابه برداشته میشه 

واسه همین گفتم فحش 

منظورم دقیقا خود فحش نیست 

میتونه انتقاد باشه حرف حق باشه حتی همون فحش باشه

منظورم یه حرف بدون ریا هست یه حرف بدون رودروایسی 

و مورد بعدی به طعنه گفتم فحش باشه در خدمتم 

یعنی برام مهم نیست بهم فحش بدین 

فک کنم کردین انقد مهم هستین که به من فحش بدید ناراحت بشم

سومین کاربری هست دوباره تعلیق شدم،/https://biaupload.com/do.php?filename=org-6cb7ae549b441.mp3
اآخه چون بخاطر احساسات طرف مقابل گاهی موقع ارتباط گرفتن بعضی ها  نقاب به صورتشون دارن ولی ت ...

ممنون

🦋🦋🦋

معلوم میشه روحیه ی قوی دارین. من که اصلا دوست ندارم نقدی بشنوم.

2706