2733
2734
عنوان

خانومایی که موهاشون رو درست می کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 28 پست
وز گیر تی جی بزن تنها راهی که وز مو میخابه همینه من شنیون کارم ازش استفاده میکنم

من بعد از مش موهام برقی برقی شده و سیخ میشه. زبر شده. کلی ماسک مو و اینا میزنم. تقریبا بهتر شده.

وز گیر تی جی واسه منم جوابه؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
بعد حموم ماسک مو بزن دیگه اون حالت برق گرفتگی رو نداره موها

گلم موهام حالت برق گرفتگی نداره بعد از اینکه از حموم میام بیرون موهام وز میشن موهای سرم وز و موج داره چی کار کنم موقعی که می خوام موهام رو درست کنم مرتب باش؟ از چه محصول درمانی برای موهام استفاده کنم تا نرم و لطیف باشن؟ اینم بگم که نصف موهام رو رنگ کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بعد از مش موهام برقی برقی شده و سیخ میشه. زبر شده. کلی ماسک مو و اینا میزنم. تقریبا بهتر شده. &n ...

بله جوابه

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
بله جوابه

مرسی گلی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
چقدر عالی من فقط نصف موهام رو رنگ کردم برای موهای رنگ شده بگیرم؟

شامپوی داو بدون سولفات بخر موی رنگ شدشو.

تو حمومم ماسک مو بزار.من مارک موزیلا..کراتین دارشو.. خریدم.

خیلی کمک کرده که وز نشه..

روغن ارگانم تا موهات نم داره بزن.

بالم موی فولیکا چطوره ؟شنیدم خوب منتعی تجربه ای ندارم

من استفاده نکردم برای مشتری کرم مو و وز گیر تی جی و چسب مو و تافت میزنم

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
چند وقت توی این کاری؟دوره شنیون کار که رفتی یاد بگیری چند ماه طول کشید؟

تازه دارم یاد میگیرم توی دوره کلاسامم ولی مشتری هم داشتم

درآمدش ماهی چقدره؟ می سرفه برای یه خانم؟

درامد شنیون خوبه اگه کارت خیلی خوب باشه

چون شنیون کار خوب خیلی کمه و کلا کاریه که خیلی نیاز به ظرافت و خلافیت و اینا داره هرکسی نمیتونه مو شنیون کنه خیلی تمرین میخاد

درامدش میتونه خیلی خوب باشه اگر واقعا توی کارت خبره باشی