2733
2734

یه پزشک غدد خوب، که تو بیمارستان دولتی هم کار کنه . .

برای قد برادرم.

۱۳ سالشه ولی واقعا ریزه!

2731

آدرس مطب:

تهران-تهران-(مطب فاطمی): خیابان فاطمی، خیابان رهی معیری، طبقه چهارم، داروخانه پیکارجو مطب فاطمی: 02188986486

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺
آدرس مطب: تهران-تهران-(مطب فاطمی): خیابان فاطمی، خیابان رهی معیری، طبقه چهارم، داروخانه پیکارجو مطب ...

تو بیمارستان فعالیت ندارن؟! 

امکان مراجعه به مطب رو نداریم.

ویزیتش چقدره؟

من حدودا ۷ ۸ سال پیش رفتم پیش دکتر فهیمه سهیلی پور اونموقع بیمارستان رسوال اکرم بودن اما ادرس مطبشون داخل گوگل هست سرچ کنی خیلی دکتر خدبی بود خیلی تاثیز گزاشت رو قد من بدون امپول و اینا فقط با قرص

تو گرچه از ابتدا ممنوع بودی اما اسمت هوای حرام نفس کشیدنم بود و من هربار صدایت میزدم جانم چه شیرین میرفت
من حدودا ۷ ۸ سال پیش رفتم پیش دکتر فهیمه سهیلی پور اونموقع بیمارستان رسوال اکرم بودن اما ادرس مطبشون ...

معاینه می‌کنن درسته؟!

چون خانومه می‌دونم برادرم دوست نداره..

خودم آمپول مصرف کردم نمی‌دونم چقدر تأثیر خودشو گذاشت! 

۱۶۳ شدم..

معاینه می‌کنن درسته؟! چون خانومه می‌دونم برادرم دوست نداره.. خودم آمپول مصرف کردم نمی‌دونم چقدر ...

بله من خودم ۲۰ سانت با قرص قدم رشد کرد

یکی از دوستانمونم پسرشو بردن حدودا ۲۵ ۳۰ سانت با دارو زشد کرد اما امپول نزدیم هیچکدوم

تو گرچه از ابتدا ممنوع بودی اما اسمت هوای حرام نفس کشیدنم بود و من هربار صدایت میزدم جانم چه شیرین میرفت
اسم قرص و دارو هارو یادتونه؟!

اکثرا ویتامین و اینا بودش اما دوتاشو یاومه که یکی ال آرژنین بود یکیشم قرص فِفول زیاد بودن داروها یادم نمیاد اسم بقیشو متاسفانه

2706