2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینکارو نکن اطرافیان نابود میشن الان داشتم فیلمی که پسر و دختری که خودشونو غرق کرده بودن میدیدم و به این فکر میکنم چرا یه لحظه به بقیه فکر نکردن..‌‌ اخرش که چی؟؟؟؟ با مرگ به چیزی که میخان میرسن.... جایی که شناخته شدست میدونی چی به چیه رو ترک میکنید به یه نقصد ناشناس که چه چیزهایی بدتری ممکنه تجربه کنید....‌ همه روزای بد دارن ولی میگذره بلاخره تموم میشه عمر ادمی هم هیچی ابدی تیست عجله نداشته باش

ما الان زندانیاین مجرم ب قتل هستیم 🤔🤔🤔 که راه خودکشی پیشنهاد بدیم 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت