2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی نماز بخونی ولی به خدا وحکمتش اعتقاد نداری و حرفای منفی میزنی خدا ازت دور میشه 

من درجایگاه نیستم بخوام نصیحت کنم ولی منم تا همین پارسال کفر میگفتم حرفای منفی بدبختم بیچارم خدا وجود نداره..... ولی به پیشنهاد خواهرم باشکر گذاری و افکار مثب آشنا شدم شاید باورت نشه ولی خیر برکت آرامش سلامتی.... به زندگیم اومد

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

من هیچوقت نماز نخوندم روزه هم نگرفتم ولی یه جاهایی هرچقد التماس کمک کنی از خدا هیچی نمیشه خودت باید پاشی خودکشی هم درست نیست راه حل هیچچچچچ مشکلی فرار از اون مشکل نیست باید روبه رو بشی باهاش کی گفت خودکشی کنی راحت میشی ؟شاید بدبخت تر شدی 

لطفا منو تعلیق نکنید 
منم خیلی رنج میکشم ولی جز خدا هیچکس ندارم میدونم اونم صدای گریه ها و بغض و قلب شکستمو میشنوه و یه رو ...

احسنت

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم ....   اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری س        اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س حاجات شرعیتون براورده به خیر ان شاءالله 🙏