2733
2734
عنوان

جوش صورت و قرص نورم اسکین

143 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها من یک ماه و ده روز هست که در روز دوتا قرص نورم اسکین ۲۰ زیر نظر پزشک مصرف میکنم ولی نتیجه ای ندیدم پوستم بهتر شد اما جوشام نه خشکی لب فراوان دارم ....شما مصرف کردید؟

تعداد رای : 0
نظرسنجی
جوش صورت
0
0%
جووش
0
0%

بله خیلی خوب شد صورتم. ادامه بده

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2731
دیگه جوش نزدی؟ چن وقته قط کردی؟

تک و توک میزنم شیرینی یا گرمیجات بخورم 

۸ ماهه قطع کردم

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
واقعا چه مدت مصرف میکردید؟ مرسی کههه جواب دادی عزیزم ♥️ خیلی نگرانش هستم دکتر گفت تا ۴ماه

من ۷ ماه یه روز درمیون مصرف کردم. نگران نباش‌ . ازمایش انزیم های کبدی دادی؟ باید حتما آزمایش بدی 

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
من ۷ ماه یه روز درمیون مصرف کردم. نگران نباش‌ . ازمایش انزیم های کبدی دادی؟ باید حتما آزمایش بدی&nbs ...

اره آزمایش دادم گفت همه چیزت خوبه اولش تا چه مدت برون ریزی داشتید؟ و اینکههه من دوتا در روز دارم خیلی قویع ..

2706