2733
2734

خیلیا گفتن علایم لانه گزینی ممکنه باشه ولی مگ لانه گزینی دوروز طول نمیکشه؟من ۳ روزه همه علایم پریودی هم دارم چندروز ریک موعدمه نمیتونمم بیبی چک بزارم چیکارکنم به نظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صبرکن فقط وقتی تست نمیتونی بذاری.اگه خدا برات خواسته باشه و از بارداری باشه حتما در حد لک میمونه و پریود نمیشی نخواسته باشه هم پریودیت میاد.ولی خب فعلا رابطه ممنوع و البته فعالیت سنگین نکن

صبرکن فقط وقتی تست نمیتونی بذاری.اگه خدا برات خواسته باشه و از بارداری باشه حتما در حد لک میمونه و پ ...

یعنی شماهم میگین ممکنه بارداری؟۳ روز طول کشیده فقطم قهوه ای هست تموم علامتای پریودم دارم ولی آخرین هفته باید بشم