2733
2734

سلام.

بین همسرمو و ددتا برادرام مشکلی میش اومده‌خداهش میکنم دعا کنید به خیر بگذره و کدورتی پیش تیاد.

مررسی. لایک کنید برا خوشبختیتون صلوات بفرستم‌

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شالله به خیر میگذره . براتون صلوات فرستادم❤

قربون قلب مهربونت😍

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2731
حل میشه شک نکن … فقط برادرا باید حواسشون باشه که به شوهرت بی حرمتی نکنن که شما تا مدتها اذیت نشی … و ...

خدا از دهنت بشنوه.

مررسی عزیزم..

این وسط همسرمم یه مقدار مقصره اخه🥲

خدا از دهنت بشنوه. مررسی عزیزم.. این وسط همسرمم یه مقدار مقصره اخه🥲

اره ولی خب چه میشه کرد که شما شب سرت رو با شوهرت رو یه بالشت میذاری و آرامشت با آرامش ایشون ربط مستقیم داره و باید جلوی روش  و در خلوت صد در صد ایشونو حمایت کنی و خب چون دو تا داداش ها با هم هستن ، به اونا هم در خلوت بگو بخاطر من شما وظیفه دارید ، با مراعات بیشتر رفتار کنید … 

درست میشه ، مدیریت کنی ، خیلی هم خوب تموم میشه 

اره ولی خب چه میشه کرد که شما شب سرت رو با شوهرت رو یه بالشت میذاری و آرامشت با آرامش ایشون ربط مستق ...

ممنون بابت دلداریت...

امروز به برادر بزرگترم زنگ زدم و کفتم که شما مراعات کنید و تمومش کنید.. نزارید اختلاف پیش بیاد..

امیدوارم گوش بدن و ختم به خیر بشه.

مرسی گلی

ان شالله به خیر حل بشه ازبرادرهات خواعش کن بگو‌میدونم حق با شماست ولی منم گوشت زیر دندون شوهرم هستم شما مدارا کنید من خودم کم کم محابش میکنم که مشکل و حل کنه شما هم بت روشی که بلدی شوهرت و نرمش کن

2740
ان شالله به خیر حل بشه ازبرادرهات خواعش کن بگو‌میدونم حق با شماست ولی منم گوشت زیر دندون شوهرم هستم ...

صبح گفتم بهشون.

خدا کنه افاقه کنه حرفام

ممنون بابت کمکت عزیزم

برام دعا کن

صلوات بفرست ان شالله درست میشه

ممنونم

ان شاءالله