2752
2734

مارک ژوپینگ

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731
اب بخوره تغییر رنگ نمیده؟

نه 

رنگ ثابت 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
نقره بخر خوشکل تره

نقره دیگ الان میلیونیه

باز این بدلیجات رنگ ثابت خوبن

من همین الان دوتا کارتیه پیج دستمه بدل طلاها رو در میارم  طفلکها عزا و عروسی باشگاه و حموم دس ...

ببینمشون عکسشونو 

منم پول خرید طلا ندارم. واقعا ضایعست دست خالی پیش اقوام. بعد وقتی بندازم هی دست میزنن قیمت میپرسن و گرم میپرسن. آدم میمونه چی بگه 

ببینمشون عکسشونو  منم پول خرید طلا ندارم. واقعا ضایعست دست خالی پیش اقوام. بعد وقتی بندازم هی ...

چه زشت 😓😪😟🙁

اینجوری نیستن برا ما

من خواهرم تبریک گفت گفتم بدله دیگه پیگیر نشد 

همون دستبند النگویی کارتیه مدل پیچ یا لاو هس

سرچ بزن عزیزم 

همونه گلی

2706