2733
2734

هر روز و هرلحظه تو فکرمه، شش ماهه جدا شدیم و اون بود که درخواست جدایی رو داد اما حالا هراز گاهی برام پست میفرسته توی تلگرام و اینستا بدون هیچ حرفی، منم فقط سین می کنم و چیزی نمیگم.

تجربه اینجوری داشتین؟ چیکارکنم؟ 

حتی بلاکش کنم هم باز میاد تو فکرم

بلاکش کن 

چرا میذاری انگشت نمکیشو بذاره روی جای زخم قدیمی و فشار بده؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

بله من اینطوری شدم ، برای من یکسال و نیم گذشته و هنوز هم گاهی بهش فکر میکنم وقتی میاد تو فکرم به این فکر میکنم که اگر باهاش ادامه میدادم و ازدواج میکردم چقدر زندگی بدی داشتم ، سعی میکنم بیشتر به معایب اون فکر کنم تا به خوبیاش

و اینکه سعی کن سرنوشت رو بپذیری گاهی تقدیرت یا اونی که میخوای نیس حتما خدا یچیزی می‌دونه که آدما رو از هم جدا می‌کنه 

من چی بگم ک از یکی خوشم میاد نمیدونه🥲💔

ی حرکتی بزن خب

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
اخه تو محل کار میبینیمش بد نیس بلاکش کنم؟

نه بد که نیست ولی صحبت کاری اگه ندارین اینکارو بکن

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
چی میگه مثلا؟؟

مثلا ماه پیش هر روز ریلز میفرستاد برام 

یبارم نوشت خوبی؟ من جواب ندادم کلا به هرچی میفرسااد واکنش نمیدادم فقط سین می کردم 

توی تلگرامم چندبار پست از کانالای مختلف فرستاد 

الان دیگه چیزی نمیفرسته ولی ذهنمو مشغول کرده و فکرکنم هدفش هم همین بوده 

چیکارکنم چجوری بهش فکرنکنم

مثلا ماه پیش هر روز ریلز میفرستاد برام  یبارم نوشت خوبی؟ من جواب ندادم کلا به هرچی میفرسااد وا ...

اگه براش مهم بدی درست و حسابی پیام میداد و یا اصن ولت نمیکرد این فقط میخاد درگیرش باشی همین بس لطفا تو بلاک کن و اهمیت نده 

بله من اینطوری شدم ، برای من یکسال و نیم گذشته و هنوز هم گاهی بهش فکر میکنم وقتی میاد تو فکرم به این ...

درسته دقیقا منم اگاهم که جدا شدنمون بهتر بود فقط بعضی وقتا میگم اگه من فلان کارو می کردم شاید به جدایی نمی کشید یا اگه فلان نمی کردم اینجوری نمیشد، هی تو ذهنم سناریو میسازم

میدونم که منو نمیخواست ولی از ذهنمم نمیره

اگه براش مهم بدی درست و حسابی پیام میداد و یا اصن ولت نمیکرد این فقط میخاد درگیرش باشی همین بس لطفا ...

اره دقیقا همینه، براش مهم نیستم و منو نمیخواد از اولم همین بود، منم دیگه حسی بهش ندارم و برام ارزشی نداره. فقط ناخواسته میاد تو ذهنم نمیدونم چطور پاکش کنم از سرم

باعث شده ادمای جدید زندگیم رو با اون مقایسه کنم 

2706