2752
2734
عنوان

زگیل تناسلی

101 بازدید | 11 پست

سلام روزتون بخیر 

من یه دوز واکسن اچ پی وی زدم ولی احساس میکنم زگیل تناسلی گرفتم و میخواستم برای معاینه برم پیش دکتر . اگه دکتر خوبی تو اردبیل میشناسید که برای معاینه برم پیشش بهم معرفی کنید ممنون 

از استخرم میشه بنظرت یا استخر و الکی باب کردن ؟ شما اطلاعات داری ؟

اره عزیزم میشه من خودم از لیزر گرفتم

واکسن و سه دوزش هم کامل بزنی بازم میتونی بیماری های hpv رو بگیری اما میرن راجت مثل همون آبله مرغون که واکسنشو میزنیم و دیگه بعدش ضرری نداره برامون وقتی بگیریم

تو گرچه از ابتدا ممنوع بودی اما اسمت هوای حرام نفس کشیدنم بود و من هربار صدایت میزدم جانم چه شیرین میرفت
2731
اره عزیزم میشه من خودم از لیزر گرفتم واکسن و سه دوزش هم کامل بزنی بازم میتونی بیماری های hpv رو بگی ...

لیزرتون چی بود ؟  ازینا که ژل میزنن ؟ یا ازینا که میگن سرش رو عوض میکنن ؟ اسم دستگاهش چی بود 

لیزرتون چی بود ؟  ازینا که ژل میزنن ؟ یا ازینا که میگن سرش رو عوض میکنن ؟ اسم دستگاهش چی بود&nb ...

سرش و عوض میکنن نه ژلی نبود دستگاهشو یادم نیست دقییق خیلیم سریع جواب داد لیزر و از جلسه اول شروع به ریزش کرد موهام اما بعد از جلسه سوم متوجه شدم زگیل گرفتم

تو گرچه از ابتدا ممنوع بودی اما اسمت هوای حرام نفس کشیدنم بود و من هربار صدایت میزدم جانم چه شیرین میرفت
پس چطوری بااینکه سرش رو عوض میکنن گرفتین ،یعنی اطمینان نکنیم ؟  

ننیدونم عزیزم من چون رابطه جنسی نداشتم 

به هیچ وجه از اول دستشویی و حموم عمومی نمیرم حتی وقتی مهمونی میریم استخرم نمیرم هیچوقت برای همون تشخیص ۳ تا دکتر لیزر بود اما خواهرمم همونجا میرفت لیزر و اون اوکی بود چیزیش نشد

ننیدونم عزیزم من چون رابطه جنسی نداشتم  به هیچ وجه از اول دستشویی و حموم عمومی نمیرم حتی وقتی ...

کاش دستگاهتون رو پیدا کنید و اطلاع رسانی کنید حتی تاپیک بزنید که بقیه هم آگاه بشیم ، یه سوال دیگه دستگاه به پوست بدنت تماس داشت یا از فاصله اشعه لیزر میخورد ؟ 

کاش دستگاهتون رو پیدا کنید و اطلاع رسانی کنید حتی تاپیک بزنید که بقیه هم آگاه بشیم ، یه سوال دیگه دس ...

تماس داشت اما سری جداگانه داشت هرکس جلوی خودتم با محلول مخصوص خودشون ضدعفونی میکردن

یکبار گزاشته بودم اما یچیزایی گفتن و بعضیا حتی توهین میکردن که نه حتما فلان شده که گرفتین که دیگه پشیمون شدم اما از روش درمان و اینارو توضیح میدم اکثرا به کسایی که سوال کردن