2733
2734

اولا که سرماخوردگیش تقسیر منه حالا نمیدونم چرا ولی کلا همه چیز تقسیر منه همیشه

خیلی لوس و ناز نازیه و درد سست یعنی مریض که میشه من میگم کاش من خودم مریض میشدم و این نمیشد بس که ناله می‌کنه 

الان امروز کلا توخونه استراحت کرده فیلم سینمایی گذاشته دراز کشیده جلو تی وی اصلا حرف باهام نمیزنه رفتم دارو براش خریدم با بچه کوچیکم ساعت ۱۲ برگشتم دیدم با عصبانیت سیب زمینی گذاشت بپزه گفت مگه نمیدونی من مریضم چرا ناهارم دیر شده 

من بچم مریض بود چندروز اصلا نخوابیدم ولی می‌دونم شوهرم حالا که مریضه بیشتر اذیت می‌کنه تا بچم 

کلا شغلش آزاده چندروزه سرکار نرفته ناز می‌کنه میگه من کم خوابیدم حالشو ندارم برم

اقا کوچولو رو ببین وای ناز بشه الهی   

بخدا دلم برای شوهر بدبختم سوخت 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

از همین الان تو هم بعنوان کارمندش مرتب برا خودت پول ذخیره کن ...تو کارهای مشارکتش بده کمک نداد زنگ بزن کارگر بیاد مجبور بشه پول کارگر بده ...

جوری رفتار نکن که همه کارها بشه وظیفه ات گاهی تو هم خودت رو بزن به مریضی ببین واکنشش چیه ...اگه دیدی محل نمیدی تو مریضی هاش جبران کن

❤❤❤
2731

واای خواهر درکت میکنم 😑😑شوهر منم سرما خورده از مامانش گرفته.صب بیدار شده هی میگم پاشو بریم دکتر آقا جواب نمیده بعدشم میگه زنگ بزن مامانم بیاد بهم برسه تو بهم نمیرسی😐😐😐😐چون آقا دیشب تو خواب منو صدا زده منم خواب بودم متوجه نشدم 😐منم گفتم برو خونه مامان جونت خودش بهت برسه و بخاطش ار دیروز قهره 😐کلا هم نق میزنه و ناله میکنه😬 کلا همشون همینوجرین انگار🤦🏻‍♀️

شوهر منم همینه ،خانوادگی برا هر چیز کوچیک و بزرگ دنبال مقصر بیرونی هستند، ولی من محلش نمی زارم این مواقع ، چند روز پیش رفته استخر بعد با موتور اومده سرماخورده، هی می گه من مریضم حال ندارم و فلان ،منم پریود شدم همش می گم ول کن من از تو بدترم ، می خواستی با ماشین بری 

اسی تاپیک آخرم بیا به دردت می خوره.....منم دقیقا همسرم این خصلت ها رو داره

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم
اسی تاپیک آخرم بیا به دردت می خوره.....منم دقیقا همسرم این خصلت ها رو داره

عزیزم  اینو من بعد سالها تجربه و مشکلات وتحصیل در روانشناسی و... دارم بهت میگم... شما در مدار بدخلقی و خشم شوهرت موندی... باید بیای بالا مدارت رو بیاری بالاتر تا از این خشم عبور کنی... گیرنده های رادیویی مغز و ذهنت فقط روی کانال خشم و دعوا و اختلاف تنظیم شده... باید موج و عوض کنی

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم
از همین الان تو هم بعنوان کارمندش مرتب برا خودت پول ذخیره کن ...تو کارهای مشارکتش بده کمک نداد زنگ ب ...

فقط اگه خیلی حالم بد باشه منو می‌بره دکتر 

کارامو خودم میکنم

اگه ناله کنم میگه خب الان چیکار کنم فقط میتونم ببرمت دکتر فقط همین

فقط اگه خیلی حالم بد باشه منو می‌بره دکتر  کارامو خودم میکنم اگه ناله کنم میگه خب الان چیکار ...

همون خودت رو بزن به مرگ تکون نخور کارها رو هم نکن ...ببین چکار میکنه 

بس که کارها رو انجام دادی فکر میکنه زنها آهنن

❤❤❤
فقط اگه خیلی حالم بد باشه منو می‌بره دکتر  کارامو خودم میکنم اگه ناله کنم میگه خب الان چیکار ...

وقتی مریض میشی هیچ کاری نکن، نهایتش زنگ بزن از بیرون برات سوپ بیارند ، گفت چرا تو هم مثل الان خودش طلبکار باش