2737
2739
عنوان

درسمو ادامه بدم یا نه اشتباهه

140 بازدید | 22 پست

بچها من دوران دانشجویی ازدواج کردم ولی نزاشت ادامه بدم خودمم زیاد درگیر درس و...نبودم،الان که خیلی سال میگذره(۱۸سال) اگه من برم ادامه بدم بدنیست بهرحال ۳۷سالمه،همه دانشجوها۱۸ ۱۹ سالشونه

دوست داری ادامه بده تو دانشگاه ماهم خانومایی بودن از سن تو خیلی بالاتر یعنی ۵۵ اینا میشدن

تازه ما تو دانشگاه ۳۷/۸ ساله هم داشتیم ارتباطشون با ۱۸ ۱۹ ساله ها خیلی خوبه

هرچه با هرکه کنی بر تو همان می گذرد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوست داری ادامه بده تو دانشگاه ماهم خانومایی بودن از سن تو خیلی بالاتر یعنی ۵۵ اینا میشدن تازه ما ت ...

من میگم بی فایده نباشه،برم مدرک بگیرم سرکاری نتونم برم چون کارهم الان سن رو در نظر میگیرن

سن مهم نیست اصلا هم بد نیست اگر دوست داری برو حتما بخون  حتما حتما اتفاقا ارتباط با ۱۸ ۱۹سال ...

دهه۸۰ای ها خیلی باما فرق دارن منکه اصلا نمیتونم باهاشون حرف بزنم برادر وخواهرزادهام دهه۸۰ هستن،خیییلی بچگونه فکرمیکنن

دهه۸۰ای ها خیلی باما فرق دارن منکه اصلا نمیتونم باهاشون حرف بزنم برادر وخواهرزادهام دهه۸۰ هستن،خیییل ...

بله با ما فرق دارن میدونم منم متولد ۶۱ ام

اما ارتباط باهاشون جالبه و بینشون میبینی آدمهایی که حتی ازشون چیزی هم یاد میگیری و یا از حرف زدن باهاشون لذت میبری و احساس جوونی میکنی

2740
من میگم بی فایده نباشه،برم مدرک بگیرم سرکاری نتونم برم چون کارهم الان سن رو در نظر میگیرن

الان بیشتر کارای عملی و فنی پولسازترن

اگه رشته یی که دوست داری عملیه بنظرم موسسه یی پیدا کن که مدرک بدن 

چون من که طراحی لباس خوندم دانشگاه همه چیز نبود فکر میکردم همه چی یاد میگیرم درحالی که نه! دانشگاه رو رفتم ولی رفتم موسسه طراحی لباس اونجا یاد گرفتم بیشتر تا دانشگاه

اگه دوست داری ادامه بدی بخاطر سنت خودتو محدود نکن 

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
بله با ما فرق دارن میدونم منم متولد ۶۱ ام اما ارتباط باهاشون جالبه و بینشون میبینی آدمهایی که حتی ا ...

چه جالب،آخه زمان ماهم تو کلاسهامون خانم های سن بالا بودن ما هیچوقت باهاش حرف نمیزدیم در حد سلام،سر خودم اومد😄😆

چه جالب،آخه زمان ماهم تو کلاسهامون خانم های سن بالا بودن ما هیچوقت باهاش حرف نمیزدیم در حد سلام،سر خ ...

خودت فکر میکنی سن بالا هستی؟  خوب واقعیت نیستی دیگه

حس خودته

جوون تر ها اگر حس مثبت بگیرن میان کنارت اگر حس خواهر بزرگتر ازت بگیرن یا حتی حس مادرانه

اگه دوست داری ادامه بدی بخاطر سنت خودتو محدود نکن 

آخه بعضی وقتامیگم  اینهمه لیسانس وفوق بیکارن من میخوام چکارکنم،برم مژه کاری پاکسازی پوستی چیزی،ولی میبینم محیط آرایشگاه ها نزدیک شدن زیاد به دیگرانو نمیتونم تحمل کنم میگم درس بهتره نمیدونم دو دلم داره وقتمم میره همش نگرانم😒

موفقم شدی؟من خیللللی خیاطی دوست دارم یکماه رفتم لذت میبردم 

تقریبا فعلا تو زمینه استایلینگ فعالیت میکنم تو همین زمینه هم تدریس میکنم و تو حوزه عکاسی با عکاسا همکاری دارم 

ولی خب بیشتر دوست دارم برند خودمو بزنم یکم میترسم حقیقتش

2706