2752
2734
عنوان

صورتمو با تیغ بزنم یا ژیلت؟🪒

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 69 پست

من هر وقت در میاد 

با تیغ ابرو و وازلین 

خوب صورتت و چرب کن بعدم در جهت رویش بزن هیچ نمیشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
نه تورو گفتم با هیچکدوم بزن

با جی بزنم پس؟😔

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

لیزر 

موهای صورتت کرکی بود؟

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
با تیغم جوش میزنی با قیچی کوتاه کن

با ژیلت و تیغ نزدم😶

تیغ

چند وقته تیغ میزنی؟

2706