2752
2734
عنوان

عکس رنگی رحم

120 بازدید | 15 پست

سلام عزیزان. من چسبندگی لوله دارم. به نظرتون عکس رنگی رحم خیلی زیاد درد داره طوری که من چند صد کیلومتر برم قم که با بیهوشی انجام بدم؟ ارزشش رو داره به نظرتون؟ 

تعداد رای : 4
نظرسنجی
بله
2
50%
نه
2
50%

من با بیهوشی انجام دادم ولی شنیدم اخیرا با بی حسی هم انجام میشه اگر میتونی بیا تهران با بیهوشی انجام بده به نظرم درد داره چون من تا سه چهار روز دل درد داشتم خیلی 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2731
صد درصد با بیهوشی انجام بده

عزیزم شما با بیهوشی انجام دادید به بعدش هم درد داره وقتی بهوش اومدید؟ 

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻
من با بیهوشی انجام دادم ولی شنیدم اخیرا با بی حسی هم انجام میشه اگر میتونی بیا تهران با بیهوشی انجام ...

عزیزم شما با بیهوشی انجام دادید به بعدش هم درد داره وقتی بهوش اومدید؟ 

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻
من با بیهوشی انجام دادم ولی شنیدم اخیرا با بی حسی هم انجام میشه اگر میتونی بیا تهران با بیهوشی انجام ...

تاثیر داشت تو روند باردار شدن؟ 

دردش اون لحظه با اینکه خیلی زیاده ولی میشه تحمل کرد ولی مشکل اینه اگه عفونت اینا داشته باشی تا چند روز یا حتی یکی دو هفته از آثارش پاک نمیشی من تا دو هفته خونریزی داشتم بعدش 

ولی به نظرم حتما بیحس یا بی هوش بشو 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2706