2733
2734
عنوان

رفتارای جاریم

835 بازدید | 20 پست

دوستان چند وقت پیش با خواهر شوهرم و جاریم حرف میزدیم من عقدم ... خواهر شوهرم میگه شاغل شو این همه درس خوندی اینا ... گفتم اره دوست دارم ولی بحث بچه امد گفتم بچم. کجا بذارم ازین حرفا .. خواهر شوهرم گفت همکارام بچه هاشون میارن میذارن تو اتاق ما هروقت وقت زمان اضاف بیاریم میریم پیششون .. گفتم نه ایطو بچه هی دست به دست میشع دست ادما غریبه گناه داره دوست ندارم.. بعد جاریم پریذ گفت مگ بچه عمش بگیرتش یا کس دیگ مثلا چه اشکال داره ..؟؟با دستشم اشاره میداد سمت خواهر شوهرم... گفتم من قصدم عمش نیس عمش دوسش داره مراقبشه منظورم ادما غریبن مث همکار .. همش تو فکرم چرا ایطو گفت ؟ میدونست منظورم همکارام تو اینده بود کی اسم خانواده اورد؟ میخواست بدبین کنه خواهر شوهرمو نسبت بهم؟

2731
اخه کی اسم عمش اورد .. من منظورم همکار غریبه بود

اونم منظورش این بود میری سرکار چند باری بدی خونه عمه اش یا مادرشوهرت یا مادر و خواهر خودت این حالتی، نه اینکه بخواد ذهنیت اونا رو خراب کنه این دیگه افکار خودته که پر و بال میدی بهش خیلی دیگه مته به خشخاش میزاری

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
اونم منظورش این بود میری سرکار چند باری بدی خونه عمه اش یا مادرشوهرت یا مادر و خواهر خودت این حالتی، ...

عزیزم خواهرا شوهرم همشون خودشون شاغلن و وقت ندارن منم خواهرام همیسور این نمیدونم چی تو ذهنش میگذره

عزیزم خواهرا شوهرم همشون خودشون شاغلن و وقت ندارن منم خواهرام همیسور این نمیدونم چی تو ذهنش میگذره

حالا اصلا گیریم یه چیزی همینجور از دهنش پریده، منظورم اینه شماها فکر میکنید خودتون از اولی که دهن باز میکنید دُر و جواهر از دهنتون میریزه همه سخنان گهربار از روی عقل و دانش ولی اونا دیگه بی شعور و بی عقلن و با اهداف خبیثانه میخوان به شما ضربه بزنن، تو رو خدا یکم آروم باشین اینقدر کور خودتون و بینای بقیه نباشین، آدم گاهی اشتباه میکنه خودتم همینطور

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2706