2752
2734
عنوان

شوهرم منو زد

230 بازدید | 14 پست

دیشب قرار بود بریم مامانمو برسونیم خونشون بعد کلید خونه ما رو برداشت داد به خالم که همین جوری بره خونمون بخوابه منم اعصابم از همین موضوع خورد شد اومدنی از خونه مامانم له شوهرک گفتم چرا کلیدو دادی به خاله بعد برگشت منو زد توی ماشین منم گرفتم زدمش خلاصه که یه دونه مشت زد تو سرم سرم داره درد می‌گیره یک دونه زد توی فکم به نظرتون برم پزشک قانونی می‌تونم اثبات کنم که شوهرم منو زده به نظرتون برم یا نرم

2731
البته اینم بگم دیشب کلی خودشم گریه کرد که چرا منو زده منم گریه کردم ازم کلی معذرت خواهی کرد گل برام ...

خاله ی خودت بوده چ عیبی داشت؟اگه فامیل خودش بود بدت میومد طبیعی بود 

الان همو زدین روتون تو روی هم باز شده ، باید بهم بگید اون لحظه عصبی بودید و دیگه تکرار نمیشه ، توهم باید بگی اگه دیگه دست روت بلند کرد میری پزشک قانونی . زدن کلا کار درستی نیست ، خوبه شوهرت معذرت خواسته ، معلومه آدم خوبیه

البته اینم بگم دیشب کلی خودشم گریه کرد که چرا منو زده منم گریه کردم ازم کلی معذرت خواهی کرد گل برام ...

بنطرم ببخشش.همینقد که پشیمون کلی از بقیه مردا جلو تره.ما زنای ایرانی کتک خورمون ملسه خیلیاشون میزنن اخرم دوباره بگی چرا زدی دوباره میزنن .برو خداتو شکر کن

حداقل یه شوهر پولدار بگیرین چون وقتی خیانت کرد گریه کردن تو هتل تو سوییس بهتر از گریه کردن توی زیر زمینی اجاره ایه
از این ناراحتم وقتی من خونه نیستم چرا باید کلید بده اونم بدون اجازه من خاله جفتمونه

خب حتما با لحن بدی بهش گفتی نمیشه که الکی بزنتت بعدم کاریه که شده بجا جر و بحث قشنگ بهش میگفتی حالا ایندفعه عب نداره ولی کلا من دوس ندارم کسی تنهایی بره خونمون

از این ناراحتم وقتی من خونه نیستم چرا باید کلید بده اونم بدون اجازه من خاله جفتمونه

واقعا ما انقد خواهرزاده هارو دوس داریم بعد شما راجب خاله ها اینجور حرف میزنین مگه میخاسته بخوره خونتو 

2706