2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بابا ول کن

همین کارت بی اعتبارو سفت بچسب

بدی واسه تعویض ، ۵۰۰ سال دیگه بهت زنگ میزنن میگن مدارکت ناقصه

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  
2731

ماله من پارسال تموم شد بردم گف همه تا 1405تمدید شده دیگه با همونم الان

حداقل یه شوهر پولدار بگیرین چون وقتی خیانت کرد گریه کردن تو هتل تو سوییس بهتر از گریه کردن توی زیر زمینی اجاره ایه

مال من یک و نیم ساله منقضی شده ولی همچنان کارامو باهاش می کنم و مشکلی نبوده جایی نگفتن قبول نیست برو عوضش کن

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

اگه از اون جدیداست لازم نیست

چون متریالش به راحتی در دسترس نیس گفتن اعتبارشم ک تموم شد مشکل نداره معتبره و نیازی به تعویض نیست

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
2740
جدیده ولی چند سال پیش گرفتم اعتبارش تمومه دیگه

برای همه خودکار تمدید کردن ببری هم عوض نمیکنن .

حداقل یه شوهر پولدار بگیرین چون وقتی خیانت کرد گریه کردن تو هتل تو سوییس بهتر از گریه کردن توی زیر زمینی اجاره ایه