2733
2734
عنوان

شده ف**ال قهوه درست در بیاد براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 99 پست
والا برای ما سه مدت گفت فعلا که تا اینجا حرفاش درست بوده

خب ۳ وعده چند وقت بعدش بود؟

اگر ۳روز بعدشع.اره درسته

فقط چیزای نزدیکو میبینن

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
نه نه منظورم شهرتمون نیست باور کنید ما هیچی نگفته بودیم در مورد طایفه مون خودشم گفت تو طایفه تون ی ن ...

چ عجیب 

شمارش داری?

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
واقعا خیلی بلد نیستم در حد مبتدی میتونم تفسیر کنم

@kas   omi

شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️           امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2731
درست گفتن براتون؟

فال استخاره گرفت برام 

هنوز نمی‌دونم 🤷

نیت کرده بودم فلان کارو انجام بدم که درومد نه بده انجام نده

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی💔 فرستادی لایک کن  منم برات می‌فرستم🥺
یه نفر که می‌شناختیم رفتیم پیشش البته مجبوری چون پای آبرومون وسط بود اونم زنگ زد به ی نفر دیگه واسمو ...

عزیزم درخواست منو قبول میکنی لطفا کار واجب دارم

شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️           امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
خب ۳ وعده چند وقت بعدش بود؟ اگر ۳روز بعدشع.اره درسته فقط چیزای نزدیکو میبینن

گفت احتمالا یا سه ماه یا سه سال یه هفته اینجوری گفت

دقیق یادم نیست ولی یادمه بین سه هفته تا 3ماه اتفاق افتاد

گفت احتمالا یا سه ماه یا سه سال یه هفته اینجوری گفت دقیق یادم نیست ولی یادمه بین سه هفته تا 3ماه ات ...

عریزم تایید میکنی درخواستو🥲

گفت احتمالا یا سه ماه یا سه سال یه هفته اینجوری گفت دقیق یادم نیست ولی یادمه بین سه هفته تا 3ماه ات ...

اها اتفاق افتاد؟

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
بخدا راست میگم ن والا چون خانومه خودش شماره گرف دقیق یادم نیست

قشنگم میای خصوصی

من فرستادم گلمممم میگی؟ فا‌ل استخاره هم بگیر برام ک داغونمم

ببین واقعا خیلی بلد نیستم ولی خب

تغییرات زیادی میبینم برات که خب میتونه نشونه خوبی باشه... و احتمالا به زودی یکی که دلتنگشی رو میبینی... اون فرد درحال حاضر نگرانته و بهت فکر میکنه 

چیز دیگه ای هم که معلومه نگرانی پیش از حدیه که معمولا همیشه داری، و وقتشه نگرانی هارو کنار بزاری

حاله ای هم از دوستی و وفاداری مشخصه برات

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق :) 
2706