2733
2734

شوهرم اومد خونه از سرکار عذاشو ببره 

من امروز اینستا میگشتم دیدم عکس یه دختر که لباس باز پوشیده رو لایک کرده و عکسش واقعا مناسب نبود

(توروخدا نگین زبادی حساسی اگه ما زن‌ها این کارو کنیم مردا چهارصد تا تهمت بهمون میزنن و از ما حساس ترن)

من شوهرم که اومد خونه غذاشو بدم بهش گفتم باهات قهرم (به شوخی و قیافه ناراحت و مظلوم)

گفت چرا

گفتم اینه جریان و فلان

گفتم اگه من این کارو میکردم تو چی میکردی 

گفت ناراحت میشدم دعوامون می‌شد 

منم گفتم خب دیگه من حق دارم ناراحت شم

اونم پشت سر هم گوشیش زنگ می‌خورد بعد که قطع می‌کرد ما صحبت میکردیم دوباره زنگ میخورد۴،۵ بار زنگ خورد شریکش بود مشتری بود و اینا 

من اخرش باهاش آشتی کردم گفتم باشه انفالو کن هر چی غریبه س و فلان بعلشم کردم غذاشم دادم دستش

اخرش که داشت میرفت دوباره شریکش زنگ زد و بحث کردن

بعد که قطع کرد به من گفت تقصیر توعه 

گفتم چرا من ؟؟ من که آشتی کردیم 

گغت دو ساعته دارم بهت میگم من باید برم الان باید بخاطر تو با اون کلی بحث کنم دعوا کنم تقصیر توعه (خیلی بد گفت با حرص و قرمز شده بود)

من درو باز کردم که بره رفت بعد برگشت غذارو گذاشت جلو در خونه گفت نمیخوام بابا و رفت

(یه چیزی بهتون بگم که گوشی شوهر من خیلی زنگ میخوره این شریکش همیشهههه حدا بهش زنگ میزنخ و شوهرم شبا ساعت۱۱،۱۲ از سرکار میاد شغلش آزاده منم نمیتونستم تا شب وایسم واقعا نسبت به اون عکس حساس شده بودم و اعصابمو بهم زده بود چون قبلا تو گوشیش چت دیده بودم! بخاطر همین تا اومد گفتم)

یعنی همه چیو سر من خالی کرد رفت 

منم از اون موقع نه زنگ ردم بهش نه پیام دادم 

به نظرتون چیکار کنم چجوری رفتار کنم!؟

کار بدی کردم من؟💔

الان تا شب چیکار کنم؟

اینم بگم بهتون من پریود بودم تازه تموم شدم امروز باید برم دوش بگیرم و فلان و ما نزدیکی نداشتیم تو این یه هفته به نظرتون این همه تنش به اون ربط داره؟

همسنگرمی❤️چه کنارم باشی ،چه دور ، چه صد قدمیم✨

ای بابا چند بار این تاپیک و میزنی اصلا حق باتوعه مقصر شوهرته

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
2731

درکت میکنم خیلی حس بدیه که شوهرت اینکارو کرده اما کاش میموندی روزی که تو استراحت بود و کاری نداشت باهم حرف می‌زدین

یعنی حرفتو جای بدی زدی 

بهش زنگ بزن  یا پیام بده بگو اگه گشنته غذاتو برات بفرستم بعد بهش بگو می‌دونم تایم بدی باهات حرف زدم اما درکم کن دلم پر شد بعد بگو که شب می‌بینمت برنامه هم داریم 😍🤒😩😂

درکت میکنم خیلی حس بدیه که شوهرت اینکارو کرده اما کاش میموندی روزی که تو استراحت بود و کاری نداشت با ...

یه چیزی بهت بگم:)

من مادر پدرم خونم هستن شوهرم که رفت اونا اومدن

من پای گاز غذا درست کردنی اشک میریختم پدر مادرم که میومدن آشپز خونه رومو‌میکردم سمت دیوار ادویه رو بهم میزدم که عطسه کنم بگم از اونه 

دختر بودن زن بود سخت ترین کار دنیاس!

خیلی جاها که اشکامون اومد و نتونستیم راحت گربه کنیم 

همسنگرمی❤️چه کنارم باشی ،چه دور ، چه صد قدمیم✨
یه چیزی بهت بگم:) من مادر پدرم خونم هستن شوهرم که رفت اونا اومدن من پای گاز غذا درست کردنی اشک میر ...

خیلی درکت میکنم 

منم دقیقا دیشب از کار نامزدم رفتم تو دسشویی گریه کردم که کسی نبینه 

اما چه میشه کرد اینجوریه.....

اگه ناراحتی و دلخوری پس هنوز چیزی به شوهرت نگو بشین قشنگ با خودت حرف بزن اروم کن

کتاب مردان مریخی هم بخون خیلی خوبه 

آدم متوجه میشه که بین مرد زن چقد فرقه

من وقتی قهر میکنم یک سالم طول بکشه غرورم اجازه نمیده حرف بزنم یا واسه آشتی پیش قدم بشم

همیشه شوهرم میگه تو با این غرور باید مرد میشدی😀

ولش کن بذار خودش آروم شد میاد آشتی میمنه، تا آخر عمرش که نمیتونه قهر بمونه

مادر و پدرای خیلی سختگیر ، بهترین دروغگو ها رو تحویل جامعه میدن