2733
2734
عنوان

کسب و کار با شرکت نیوشا

38 بازدید | 6 پست

سلام کسی بوده که با این شرکت کار کرده باشه یا داره کار می‌کنه کارشون خوبه؟؟؟ترو خدا راست بگین🥺

و بیمارها راضی هستن از دمنوش ها؟؟؟

کار نکردم

اما یه دوره ۲۰ روزه دمنوش هاشونو خوردم برای تنبلی تخمدان راضی بودم خداروشکر.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
کار نکردم اما یه دوره ۲۰ روزه دمنوش هاشونو خوردم برای تنبلی تخمدان راضی بودم خداروشکر.

به غیر از خودتون کسای دیگه ای هم بودن که استفاده کنن و راضی باشه

شما کنار این دمنوش ها چیز دیگه ای هم میخوردین؟

2731
 به غیر از خودتون کسای دیگه ای هم بودن که استفاده کنن و راضی باشه شما کنار این دمنوش ها چیز دی ...

نه عزیزم اطرافیانم تا حالا خرید نداشتن.

نه دمنوش میخوردم و پرهیز غذایی داشتم و دارم

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
اهااا خیلیم عالی

💖